Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Zamów projekt

Szykuje się jubileusz firmy i potrzebujecie okolicznościowego albumu? Marzysz o wyjątkowej fotoksiążce, ale nie wiesz jak zabrać się za przygotowanie projektu? Miałaś wspaniałe wakacje i chciałabyś zachować te wyjątkowe wspomnienia w pięknej fotoksiążce, ale najzwyczajniej w świecie nie masz czasu jej przygotować? Z przyjemnością zaprojektujemy i wykonamy Twoją fotoksiążkę ekskluzywną.


W drukujwspomnienia.pl każda fotoksiążka ekskluzywna jest na miejscu drukowana i ręcznie oprawiana z dbałością o każdy detal wykonania. Dzięki temu mamy kontrolę nad jakością na wszystkich etapach jej powstawania. Różne formaty i warianty okładki, szereg dostępnych opcji dodatkowych pozwalają nam stworzyć fotoksiążkę tak wyjątkową jak Twoje wspomnienia. Dokładnie taki sam powinien być jej projekt – idealnie dopasowany do okazji i Twoich zdjęć. Skorzystaj z usługi projektowej i ciesz się piękną fotoksiążką ekskluzywną stworzoną od początku do końca tylko dla Ciebie.


Tworzenie projektu o jakim marzysz krok po kroku


 • Napisz do nas i zostaw swoje imię i nazwisko, numer kontaktowy oraz najbardziej odpowiadające Ci godziny w jakich możemy zadzwonić. Wolisz kontakt mailowy – proszę bardzo. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły projektu. Pamiętaj jednak, że indywidualny projekt wymaga zrozumienia Twoich potrzeb i oczekiwań, więc rozmowa telefoniczna będzie lepsza.


  Omówimy na jaką okazję ma powstać projekt i czy masz jakieś konkretne oczekiwania co do niego. Zapytamy, jakie kolory i styl lubisz, a czego absolutnie nie może zawierać projekt. Ustalimy, czy projekt ma powstać tylko ze zdjęć cyfrowych, czy może chcesz wykorzystać również stare zdjęcia, dokumenty lub listy, które trzeba będzie zeskanować i wyczyścić.

 • Na podstawie rozmowy zaproponujemy format, rodzaj okładki i ewentualne dodatki, które podkreślą charakter Twojej fotoksiążki. Fotoksiążka z podróży, fotoksiążka ślubna czy rodzinna kronika – każda wymaga innego podejścia. Otrzymasz od nas również wycenę usługi projektowej* oraz wykonania fotoksiążki.


  Po zaakceptowaniu ceny usługi projektowej poprosimy Cię o jej opłacenie - wpłaty dokonasz na wskazany numer konta bankowego. Za wykonanie fotoksiążki zapłacisz po zaakceptowaniu projektu - czasami zdarza się tak, że w czasie pracy nad projektem pojawiają się nowe pomysły na jej ostateczny wygląd.

 • Gdy wszystkie formalności zostaną ustalone określimy sposób w jaki prześlesz do nas swoje zdjęcia oraz plik z informacjami o opisach zdjęć, nagłówkach i innych elementach, które mają znaleźć się w projekcie. Jeśli projekt ma zawierać również materiały wymagające skanowanie wyślemy do Ciebie kuriera lub otrzymasz od nas list przewozowy do paczkomatu.


  W tym czasie możemy się jeszcze z Tobą kontaktować w celu doprecyzowania szczegółów.

 • Projekt zostanie przygotowany i wysłany do Ciebie w ciągu 7-10 dni roboczych od otrzymania kompletu materiałów (zdjęć, tekstów). Spokojnie zapoznaj się z projektem. Jeśli chcesz, żebyśmy coś zmienili prześlij nam listę uwag na maila - nie wysyłaj nam każdej uwagi w osobnej wiadomości, ale zbierz je wszystkie w jednym mailu. Chcesz, żebyśmy zadzwonili – napisz do nas.


  Na etapie projektowania nie dokonujemy korekty zdjęć – jeśli uznamy, że któreś wymagają poprawy zrobimy to przed przekazaniem do druku.


  Pamiętaj, że na każdym monitorze kolory mogą wyświetlać się różnie w zależności od jego ustawienia. Nie jesteś pewna, jak będzie wyglądała fotoksiążka po wydrukowaniu i chcesz zobaczyć wydruk przykładowej karty fotoksiążki – proszę bardzo. Wskaż, którą mamy wydrukować i na jaki adres ją wysłać.

 • Po naniesieniu poprawek otrzymasz projekt do ponownego wglądu. Jeśli zechcesz coś jeszcze skorygować, daj nam znać. Nam również zależy nam, żeby Twoja fotoksiążka była dokładnie taka, o jakiej marzysz.


  Po zaakceptowaniu projektu przejdziemy do zamówienia fotoksiążki.


Masz jakieś pytania? Zadzwoń lub napisz do mnie.* Minimalna cena usługi projektowej wynosi 1000 zł brutto. Nasz projekt to nie wstawienie zdjęć do szablonu. Stawiamy na indywidualną pracę dla Ciebie tak, aby spełnić Twoje marzenia o wspaniałej fotoksiążce.