Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Fotoksiążka

KOLOROWE ABC - nowy szablon w ofercie

Nowy szablon - KOLOROWE ABC


Kończycie szkolę i nie macie pomysłu na prezent dla Wychowawcy? A może chcecie przygotować pamiątkę dla każdego ucznia w klasie? Szablon KOLOROWE ABC to projekt dla wyjątkowo zwariowanej klasy. Wstawcie najpiękniejsze zdjęcia, dodajcie hasła, które najlepiej Was opisują i stwórzcie encyklopedię Waszej klasy. Po latach powrócicie do niej z łezką w oku.

Jak to działa - FOTOKSIĄŻKA Z ARCHIWUM

Kilka lat temu robiłeś u nas fotoksiążkę i chciałbyś domówić dodatkowy egzemplarz, ale nie masz już projektu na koncie lub w komputerze? A może Twoja wyjątkowa fotoksiążka zaginęła przy przeprowadzce lub uległa zniszczeniu na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności? Nic straconego. Możemy wykonać dla Ciebie nowy egzemplarz.

KRONIKA ROCZNA - nowy szablon w ofercie

Nowy szablon - Kronika roczna


Wyjątkowe podróże, uroczystości związane z najważniejszymi wydarzeniami, a nawet codzienne chwile minionego roku.Wszystkie one zasługują na coś więcej niż zapomniany folder na twardym dysku. A przecież można zamienić je we wspaniały album, który zawsze będzie pod ręką. Wybierz te najpiękniejsze, wstaw do nowego szablonu KRONIKA ROCZNA i ciesz się nimi każdego dnia. Taki album to również rewelacyjny pomysł na prezent dla najbliższych.

Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

Black Week - zaczynamy

BLACK WEEK
Subskrybuj zawartość