Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Edytor Wspomnień - jak to działa

Jak to działa - EKSPRESOWA REALIZACJA

Standardowy termin realizacji zamawianych u nas fotoksiążek wynosi 4 dni robocze. Ale co w sytuacji, gdy nagle okazuje się, że to za długo? Bo koleżanka z działu odchodzi z pracy i macie zaledwie kilka dni na przygotowanie wyjątkowego albumu. Albo wpadliście na pomysł, żeby podarować Babci z okazji jej 80-tych urodzin wyjątkowy album i nie macie za dużo czasu na przygotowanie projektu? Z opcją EKSPRESOWEJ REALIZACJI możesz zamówić fotoksiążkę, która zostanie wysłana już 2 dnia roboczego realizacji. Przeczytaj również, jak przygotować projekt fotoksiążki w 30 minut i wygraj walkę z czasem.

FOTOKALENDARZ - szereg możliwości, jeszcze więcej radości

Fotokalendarz to w okresie przedświątecznym najczęściej wybierany przez Was produkt z naszej oferty. I nic w tym dziwnego – każdy egzemplarz jest tak samo wyjątkowy jak każde z Was. Jeśli jeszcze go nie znasz koniecznie przeczytaj, dlaczego powinieneś go zamówić i Ty.

Brak środowiska .NET Framework 2.0 - kiedy Edytor Wspomnień nie działa

Jeśli używasz systemu Windows 10, to mimo, że środowisko .NET Framework 2.0 stanowi jego część, jest ono domyślnie wyłączone.

EDYCJA KALENDARIUM, czyli jak dopasować je do swoich potrzeb

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim sezon na fotokalendarze. Poznaj kilka przydatnych funkcji i spraw, by jeszcze bardziej dopasował się do potrzeb Twoich najbliższych. Zobacz jak w kilku prostych krokach zmienisz miesiąc rozpoczęcia, kolory czy układ samego kalendarium, a także dodasz własne święta, które będą wyświetlały się w kalendarium.

Jak to działa - FOTOKSIĄŻKA Z ARCHIWUM

Kilka lat temu robiłeś u nas fotoksiążkę i chciałbyś domówić dodatkowy egzemplarz, ale nie masz już projektu na koncie lub w komputerze? A może Twoja wyjątkowa fotoksiążka zaginęła przy przeprowadzce lub uległa zniszczeniu na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności? Nic straconego. Możemy wykonać dla Ciebie nowy egzemplarz.

Subskrybuj zawartość