Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Po prostu doskonała fotoksiążka i kropka

Łatwo obiecywać gruszki na wierzbie, my jednak jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych fotoksiążek ekskluzywnych. Jeśli nasza fotoksiążka ekskluzywna nie spełni Twoich oczekiwań, to zrobimy wszystko abyś była zadowolona. Jeśli mimo wszystko nam się nie uda – zwrócimy Ci pieniądze.

Poznaj fotoksiążki ekskluzywne Stwórz swoją fotoksiążkę

Warunkiem zwrotu pieniędzy jest zgłoszenie chęci zwrotu w ciągu siedmiu dni od otrzymania fotoksiążki ekskluzywnej oraz wypełnienie ankiety przesłanej przez Biuro Obsługi Klienta oraz odesłanie fotoksiążki ekskluzywnej listem poleconym lub paczką pocztową na własny koszt w ciągu siedmiu dni od otrzymania zamówienia. Oferta nie obejmuje zwrotu kosztów przesyłki.

 


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Zobacz co piszą o nas Klienci

 • To już 6 fotoksiążka z drukujwspomnienia.pl.:)
  Za każdym razem moje zadowolenie jest ogromne. Tym razem szczególnie jestem wdzięczna za wcześniejszą realizację zamówienia. Bardzo mi na tym zależało ze względu na to, że zamówiona fotoksiążka była prezentem urodzinowym. Wspaniały kontakt telefoniczny, przemiłe Panie. Dziękuje bardzo i pozdrawiam!

  Grażyna Jabłonowska
 • Jestem zaskoczona łatwością programu. Realizację usługi oceniam na celujący.

  Wanda
 • Program do wykonania albumu jest prosty i intuicyjny. Opracowanie albumu jest bardzo przyjemne i bezproblemowe. Po wysłaniu albumu otrzymałam wiele maili informacyjnych dotyczący mojego zamówienia. Wiedziałam co się dzieje w danej chwili z albumem, kiedy dojdzie itd. Album przyszedł w terminie, bardzo dobrze zabezpieczony. Był to mój pierwszy album, ale na pewno nie ostatni. Wrażenie z jego oglądania są bezcenne i robi wrażenie na innych. Serdecznie polecam drukujwspomnienia.pl.

 • To moja pierwsza fotoksiążka, dużo piękniejsza pamiątka wydarzenia niż album ze zdjęciami. Dziękuję.

 • Bardzo dobra jakość jestem zadowolony z albumu i terminu przesyłki

  Paweł
 • Super jakość, super efekt. Każdy winien spróbować. Naprawdę warto. Polecam.

  zbych
 • Polecam wszystkim „ drukowanie wspomnień„ w fotoksiążce z Drukuj Wspomnienia. Szybka , profesjonalna realizacja zamówienia.

  ZK
 • Rzetelna firma: po pierwsze, na bieżąco informuje o stanie realizacji zamówienia; po drugie, dotrzymuje terminów; po trzecie, oferuje produkty dobrej jakości, a fotoksiążka jest pamiątką na lata.

  Katarzyna
 • Dziękuję bardzo za wykonaną pracę.
  Z wielkimi obawami wysyłałem projekt do realizacji.
  Teraz widzę, jest lepiej niż mogłem przypuszczać.
  To, była moja pierwsza praca tego typu, myślę, że będą następne.

  wgal
 • Album wykonany jest świetnie, ale tak naprawdę jak wygląda w dużej mierze zależy od osoby która go projektuje. Sama firma jest naprawdę godna polecenia

  AnettaO
 • Polecam drukuj wspomnienia wszystkim , którzy chcą utrwalić wspomnienia fotograficzne w formie papierowej. Bardzo profesjonalna i sprawna obsługa.

  Zibi
 • Jest to mój ósmy /jeśli się nie mylę/ album, inaczej fotoksiążka i chyba na tym nie poprzestanę. Bardzo dużo czasu zajmuje projektowanie fotoksiążki, niemniej efekt finalny jest wspaniały.

  Waldemar Kozak
 • Bardzo dobry kontakt, zamówienie zrealizowane w terminie.
  Ale najważniejsze, że efekt końcowy po prostu zachwycający!!! To nasz drugi projekt realizowany w drukujwspomnienia.pl i na pewno nie ostatni. Zdecydowanie polecam!

  Natalia Płóciennik
 • zamówiłem dwa duże albumy wszystko ok. czas realizacji i przesyłka zgodnie z ofertą.

  Paweł
 • Już drugi raz zamawiałam książkę w drukujwspomnienia.pl. Tym razem na 18- ste urodziny syna.Wyjątkowy prezent świetnej jakości - książka zrobiła wielkie wrażenie na wszystkich. Program do tworzenia książki bardzo łatwy w obsłudze. SZCZERZE POLECAM. Dziękuję i pozdrawiam:)

  Aleksandra
 • Zamawiam w drukujwspomnienia.pl kalendarze już czwarty rok z rzędu. Zawsze bardzo jakościowo wykonane, przychodzą na czas. W tym roku zamówiłam jaszcze fotoksiążkę podsumowującą miniony rok. Wyszła naprawdę pięknie. Polecam ze względu na efekt końcowy, łatwość obsługi udostępnianego programu do samodzielnego kreowania zamówienia, jak i ze względu na bardzo profesjonalny kontakt z klientem:-)

  Ewa D.
 • Jestem bardzo zadowolona z produktu.
  Zamowilam maly fotokalendarz, który jest prezentem gwiazdkowym. Zanim zdecydowałam się na te firme przejrzałam oferty 5-6 innych firm. Drukuj wspomnienia miało najlepsza oferte:
  1. największy wybor modeli (rozne wymiary sciennych i biurkowych)
  2. najwieksze możliwości personalizacji (możliwość zmiany kolorow oraz dodania tekstow w roznych miejscach); niektóre firmy dawaly tylko jeden szablon, w którym praktycznie nic nie można zmienić poza dodaniem zdjęć.
  3. Termin realizacji i doręczenie: pomimo okresu swiatecznego dostawa na czas, mily kurier, który nie zastawszy nikogo w domu, zostawil swój kontakt i jeszcze tego samego dnia doreczyl przesylke.
  4. Co bym poprawila w usłudze ? Zdjecia w ramkach czasem się trochę przesuwają, można by wprowadzić opcje zablokowania, żeby zdjecie się nie przesuwalo. Jestem fotografem amatorem samoukiem i nie bardzo potrafie kompresować/ zmniejszać zdjęcia, które wkładam do ramek, może gdzies na stronie warto zamiescic informacje: jak przygotować zdjecie, tak, żeby efekt po wydruku był lepszy.
  Ogolnie: ocena b. pozytywna.

  Ewa
 • Kalendarz wygląda niesamowicie. Szczerze mówiąc za tak niską cenę nie spodziewałam się tak ładnego wydruku. Za rok na pewno skorzystam ponownie:) Dziękuję i polecam.

  Alutka
 • Wszystko w najlepszym porządku!
  Polecam wszystkim którzy chcą przygotować wyjątkowy prezent dla najbliższych.

  Ziuta
 • To już moja 4 książka :) Zawsze jest bardzo ok pod każdym względem :) Dziękuję bardzo ! Zdrowych i Wesołych Świąt - pozdrawiam!

  Grażyna Jabłonowska
 • Witam, już kolejny raz skorzystałam z oferty drukujwspomnienia.pl . Jestem bardzo zadowolona jak z pierwszego zamowienia (była to fotoksiążka) jak i z drugiego gdzie zamawiałam kalendarze ścienne. Szybka realizacja, szybka dostawa - polecam zainteresowanym

  malasowa