Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

PERFEKCJA RĘCZNEGO WYKONANIA

By Twoje wspomnienia przetrwały w najpiękniejszej formie.


 • Doskonałość to praca, której
  efekt cieszy zmysły

  Jeśli podobnie jak my cieszysz się życiem i cenisz własne wspomnienia oraz chcesz je zachować w pięknej i trwałej oprawie wybierz najwyższą jakość i perfekcję ręcznego wykonania. Podaruj swoim wspomnieniom długie życie zachowując je w doskonałej fotoksiążce, w której przetrwają lata. Za każdym razem, kiedy weźmiesz ją do ręki wrócą do Ciebie jak żywe.

  Trwałość naszych fotoksiążek potwierdzamy certyfikatem dożywotniej gwarancji na oprawę.

Co zyskujesz wybierając ręczną oprawę?


 • Ręcznie wykonaną trwałą, szytą oprawę, która wytrzyma każde, nawet bardzo intensywne użytkowanie. Niestraszne jej nawet dziecięce rączki. Bez względu na to ile razy sięgniesz po swoją fotoksiążkę i jak mocno ją rozłożysz, kartki pozostaną związane ze sobą i z okładką. Potwierzamy to certyfikatem dożywotniej gwarancji na oprawę.

 • Staranne przetłoczenia kart, dzięki którym z łatwością obejrzysz swoją fotoksiążkę bez ryzyka połamania kart nawet przy grubym papierze. Zwykle są to 3 przetłoczenia, ale w przypadku dużej liczby stron w połączeniu z grubym papierem ich ilość jest ustalana indywidualnie przez doświadczonych introligatorów.

 • Perfekcyjne wykonanie z dbałością o najmniejszy nawet detal. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zespołu introligatorów każda fotoksiążka ma doskonale zabezpieczone krawędzie i narożniki okładki oraz idealnie wyprofilowany grzbiet.

 • Swobodę wyboru, dzięki której Twoja fotoksiążka będzie tak niepowtarzalna jak Twoje wspomnienia. Wybierz format, który najbardziej pasuje do Twoich wspomnień oraz ulubiony materiał oprawy. W końcu pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Skorzystaj z licznych opcji dodatkowych i jeszcze bardziej dopasuj ją do swoich potrzeb.

 • Marzysz o fotoksiążce innej niż wszystkie? Masz ochotę na własny rozmiar, nietypowy papier lub materiał oprawy? Napisz do nas, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które wprawi Cię w zachwyt. • Pokaż innym jak wspaniałe są Twoje wspomnienia

  Wyjątkowe podróże, uroczystości związane z najważniejszymi wydarzeniami, a nawet codzienne chwile. Zasługują na coś więcej niż zakurzony karton pełen pogiętych fotografii albo zapomniany folder na twardym dysku, który tak łatwo może ulec uszkodzeniu. W drukujwspomnienia fotoksiążki ekskluzywne od początku do końca są ręcznie tworzone z miłością, aby nadać Twoim wspomnieniom wspaniały wygląd.

  Wierzymy, że w dzisiejszej cywilizacji „jednorazowego użytku” warto poświęcić czas na kolekcjonowanie chwil i pielęgnację wspomnień, na ich zachowanie w trwały i piękny sposób oraz dzielenie się wyjątkowymi momentami z najbliższymi. Jeśli podobnie jak my cieszysz się życiem i cenisz własne wspomnienia, chcesz je zachować w pięknej i trwałej oprawie wybierz najwyższą jakość i perfekcję ręcznego wykonania. Podaruj swoim wspomnieniom długie życie zachowując je w doskonałej fotoksiążce ekskluzywnej, w której przetrwają lata. Za każdym razem, kiedy weźmiesz ją do ręki wrócą do Ciebie jak żywe dziękując za ocalenie od zapomnienia.

  Pobierz Edytor Wspomnień i już dziś rozpocznij swoją wielką przygodę z naszymi fotoksiążkami ekskluzywnymi. Zmieniaj rozmiar i układ zdjęć, edytuj czcionki, dodawaj lub usuwaj ozdobniki i opowiadaj Waszą historię na kolejnych kartkach wyjątkowej fotoksiążki. Potrzebujesz pomocy lub doradztwa? Skontaktuj się z nami. Doradzimy w kwestiach projektowych, pomożemy przy wyborze najlepszego wariantu oprawy. Obrazy na Twoich zdjęciach odbiegają od tych zapamiętanych i wymagają korekty? Skorzystaj z opcji ręcznej korekty zdjęć – w rękach naszego kolegi Twoje wspomnienia odzyskają właściwe kolory.


  Bo życie to suma wspomnień tworzących w Twojej głowie obraz przeszłości.