Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Początki

Początki serwisu drukujwspomnienia.pl to rok 2006, kiedy narodził się pomysł aby zaoferować na rynku fotoksiążkę - lepszy sposób na zdjęcia. Jest to usługa bardzo popularna w USA, czy na zachodzie Europy, w Polsce praktycznie nieznana. Dla sukcesu przedsięwzięcia potrzebne były dwa czynniki:

  • zaplecze informatyczne gwarantujące stworzenie profesjonalnego programu do tworzenia fotoksiążek oraz jego ciągły rozwój;
  • zaplecze techniczne gwarantujące wykonanie produktów najwyższej jakości.

W tym celu została nawiązana ścisła partnerska współpraca pomiędzy firmami:

  • Partner s.c. będącą firmą handlową z bardzo dobrym zapleczem informatycznym, odpowiedzialną za stworzenie oprogramowania, oraz prowadzenie serwisu drukujwspomnienia.pl;
  • Pracownią Sztuk Plastycznych Sp. z o.o. będącą jedną z największych i najstarszych drukarń cyfrowych w północnej Polsce, odpowiedzialną za wykonanie fotoksiążek.

Do druku fotoksiążek jest używany produkcyjny system druku cyfrowego Docu Color 5000 kalibrowany urządzeniami X-rite oraz najwyższej jakości papier kredowy. Wydrukowane fotoksiążki są ręcznie oprawiane przez doświadczonych introligatorów, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, m.in. naturalnego płótna.

Serwis drukujwspomnienia.pl na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta, co chce osiągnąć poprzez:

  • najwyższą jakość produktów;
  • krótkie terminy realizacji zleceń;
  • ciągłe ulepszanie zarówno programu „Edytor wspomnień” do edycji fotoksiążek jak i serwisu internetowego.

Na stronie internetowej www.drukujwspomnienia.pl uruchomione zostało forum, które ma służyć przede wszystkim dialogowi z Klientami. Dla użytkowników jest to także miejsce, w którym mogą się oni wymieniać doświadczeniami z dziedziny fotografii, zawierać nowe znajomości oraz brać czynny udział w pracach nad nowymi udoskonaleniami programu poprzez zgłaszanie uwag i sugestii.

Przewidziano liczne atrakcje dla użytkowników serwisu, m.in. konkursy, poradniki i mini-szkolenia online. Chcemy aby serwis drukujwspomnienia.pl był czymś więcej niż tylko sklepem internetowym.