Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Pomocy! Jestem tu pierwszy raz!

Jesteś u nas pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj na stronę przygotowaną specjalnie dla nowych użytkowników. Znajdziesz tam wszystkie najważniejsze informacje na temat naszych usług, sposobu składania zamówienia i innych istotnych rzeczy.


Edytor Wspomnień

Chcesz przygotować projekt, ale obsługa Edytora Wspomnień sprawia Ci trudności? Najprawdopodobniej rozwiązanie Twojego problemu jest dostępne na wyciągnięcie ręki:

  1. Samouczki pokazujące w przystępny sposób najważniejsze funkcje naszego programu.
  2. Dział najczęściej zadawanych pytań (FAQ)

Jak złożyć zamówienie?

Przygotowałeś projekt, chcesz złożyć zamówienie ale masz jakieś wątpliwości? Zajrzyj na stronę opisującą cały proces składania zamówienia, krok po kroku, wraz z ilustracjami. Korzystając z tych informacji nie sposób się pomylić. Ponadto w dziale najczęściej zadawanych pytań (FAQ) znajdziesz sporo dodatkowych informacji na temat płatności, terminów i innych istotnych rzeczy.


Ceny i rabaty

Ceny wszystkich naszych fotoksiążek i usług dodatkowych znajdziesz na stronach oferty. Cennik kalendarzy znajduje się na osobnej stronie. Przy każdym z produktów podajemy szczegółowy cennik, uwzględniający formaty i ilość stron. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną rubrykę ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi cen przesyłki oraz czasu realizacji.

Jeśli szukasz informacji o rabatach, koniecznie zajrzyj na stronę o FotoPunktach - to nasza wirtualna waluta uprawniająca do zniżek. Dowiedz się jak zbierać i używać punkty rabatowe.


100% satysfakcji

Łatwo obiecywać gruszki na wierzbie, my jednak jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych fotoksiążek ekskluzywnych. Jeśli nasza fotoksiążka ekskluzywna nie spełni Twoich oczekiwań, to zrobimy wszystko abyś była zadowolona. Jeśli mimo wszystko nam się nie uda – zwrócimy Ci pieniądze.


Kontakt

Jeżeli informacje podane na naszej stronie są dla Ciebie niewystarczające lub masz nietypowe pytania dotyczące naszej oferty – zapraszamy do kontaktu. Adres e-mail i numer telefonu znajdziesz na stronie z informacjami o Biurze Obsługi Klienta.


Regulamin

Stawiamy na jasne reguły! Przeczytaj nasz regulamin, który powstał by współpraca z nami odbywała się bez ryzyka i przykrych niespodzianek. Pamiętaj, że my również mamy obowiązek przestrzegać spisanych tam zasad.


Polityka prywatności

Przeczytaj naszą politykę prywatności.