Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.
UWAGA! Ważna informacja dla użytkowników systemu Windows 8. Przeczytaj

Zaparz sobie dobrą herbatę, włącz ulubioną muzykę i poznaj radość projektowania jaką daje Edytor Wspomnień. Wybierz szablon, który najbardziej pasuje do Twoich wspomnień i rozpocznij wspaniałą przygodę. Zmieniaj rozmiar i układ zdjęć, edytuj czcionki, dodawaj lub usuwaj ozdobniki i opowiadaj swoją historię na kolejnych kartkach wyjątkowej fotoksiążki. Nie masz czasu na przygotowanie projektu? Skorzystaj z funkcji autowypełnienia i ciesz się pięknym projektem gotowym w 30 minut. Poznaj też inne przydatne funkcje Edytora Wspomnień, dzięki którym projektowanie będzie wspaniałą przygodą, a Twoja fotoksiążka zachwyci każdego, kto weźmie ją do ręki.


 • Logo Microsoft Windows

  Pobierz program (125MB)

  Aktualna wersja 4.6.9.154


  Aby zainstalować Edytor Wspomnień, zapisz powyższy plik na dysku, a następnie uruchom. Prosty instalator przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki niezbędne do zainstalowania i uruchomienia programu.

 • Logo Mac OS

  Projekt z iPhoto

  Wykonujemy fotoksiążki i kalendarze przygotowane w iPhoto dla użytkowników Mac OS. Zobacz jak przygotować i zamówić taką fotoksiążkę.


  Projekt możesz również przygotować w dowolnym programie graficznym według wytycznych dla profesjonalistów.


Najlepsza jakość! pobierz.pl poleca! Dobry wybór!programosy.pl

Program Edytor Wspomnień został przetestowany przez redakcję portalu polskiprogram.pl i nadano mu Certyfikat Bezpieczeństwa Programowego „Dobry Wybór”.

Program Edytor Wspomnień poleca serwis programosy.pl.


Wymagania

Procesor Pentium 4 lub nowszy | 512MB pamięci RAM - do pracy z dużymi ilościami zdjęć wysokiej jakości zdecydowanie zalecamy 2GB RAM | 80MB miejsca na dysku twardym do zainstalowania programu i około 120MB na dodatkowe tła i ozdobniki pobierane automatycznie przez Edytor Wspomnień. | System Microsoft Windows XP (lub nowszy) | Zainstalowany na komputerze pakiet Microsoft .NET Framework 2.0