Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.
UWAGA! Ważna informacja dla użytkowników systemu Windows 8. Przeczytaj

Zaparz sobie dobrą herbatę, włącz ulubioną muzykę i poznaj radość projektowania jaką daje Edytor Wspomnień. Wybierz szablon, który najbardziej pasuje do Twoich wspomnień i rozpocznij wspaniałą przygodę. Zmieniaj rozmiar i układ zdjęć, edytuj czcionki, dodawaj lub usuwaj ozdobniki i opowiadaj swoją historię na kolejnych kartkach wyjątkowej fotoksiążki. Nie masz czasu na przygotowanie projektu? Skorzystaj z funkcji autowypełnienia i ciesz się pięknym projektem gotowym w 30 minut. Poznaj ciekawe możliwości programu, dzięki którym projektowanie będzie wspaniałą przygodą, a Twoja fotoksiążka zachwyci każdego, kto weźmie ją do ręki.

Aby zainstalować Edytor Wspomnień, zapisz powyższy plik na dysku a następnie uruchom. Prosty instalator przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki niezbędne do zainstalowania i uruchomienia programu.

Dokładamy wszelkich starań by zapewnić naszym klientom komfort oraz bezpieczeństwo pracy. W tym celu regularnie sprawdzamy udostępniane przez nas pliki aktualnym oprogramowaniem antywirusowym.

 • Logo Microsoft Windows 8

  Jeśli używasz systemu Windows 8, to mimo, że środowisko .NET Framework 2.0 stanowi jego część, jest ono domyślnie wyłączone. Aby je włączyć, wystarczy kilka kliknięć oraz połączenie z internetem. W tym celu należy:

  1. Wejść do Panelu Sterowania
  2. Kliknąć w Programy i funkcje
  3. Po lewej stronie okna kliknąć w Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows
  4. Na liście znaleźć i zaznaczyć .NET Framework 3.5 (zawiera .NET 2.0 i 3.0)
  5. Zatwierdzić przyciskiem OK
 • Logo Microsoft Windows Vista Logo Microsoft Windows 7

  W komputerach z systemami Windows Vista i Seven, pakiet Microsoft .NET Framework 2.0 jest już domyślnie zainstalowany i nie ma potrzeby instalować go ponownie.

  Logo Microsoft Windows XP

  W starszych wersjach systemu Windows XP pakiet ten można zainstalować korzystając z usługi Windows Update Microsoftu lub pobierając odpowiedni plik bezpośrednio ze strony www.microsoft.com.


Najlepsza jakość! pobierz.pl poleca! Dobry wybór!programosy.pl

Program Edytor Wspomnień został przetestowany przez redakcję portalu polskiprogram.pl i nadano mu Certyfikat Bezpieczeństwa Programowego „Dobry Wybór”.

Program Edytor Wspomnień poleca serwis programosy.pl.


Wymagania

Procesor Pentium 4 lub nowszy | 512MB pamięci RAM - do pracy z dużymi ilościami zdjęć wysokiej jakości zdecydowanie zalecamy 2GB RAM | 80MB miejsca na dysku twardym do zainstalowania programu i około 120MB na dodatkowe tła i ozdobniki pobierane automatycznie przez Edytor Wspomnień. | System Microsoft Windows XP (lub nowszy) | Zainstalowany na komputerze pakiet Microsoft .NET Framework 2.0