Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

OPCJE DODATKOWE

Bo każdy detal ma znaczenie.


 • Fotoksiążki drukowane na papierze ozdobnym

  NOWOŚĆ! Fotoksiążki ekskluzywne wydrukowane na wyjątkowych papierach ozdobnych - śnieżnobiałym o delikatnej dwustronnej strukturze groszku lub delikatnie lśniącym perłowobiałym. Dowiedz się więcej o papierach ozdobnych.

 • Kolorowe wyklejki

  Wyklejka to pierwsza i ostatnia kartka oddzielająca blok od okładki oraz wewnętrzne strony okładki. W standardzie jest ona biała, ale wystarczy zastosować odpowiedni kolor i Twoja fotoksiążka zyska wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Dostępna w siedmiu kolorów matowych oraz dwóch metalicznych. Dowiedz się więcej o kolorowych wyklejkach.

 • Wypukła okładka

  Miękka, wypukła okładka z obu stron, wyróżniająca fotoksiążkę ekskluzywną już na pierwszy rzut oka, ciesząc zarówno zmysł wzroku jak i dotyku. Dostępna dla wszystkich wariantów oprawy.

 • Okienko ze zdjęciem

  Okienko ze zdjęciem na pierwszej stronie to opcja dostępna dla oprawy w płótno bawełniane (niezadrukowane), w eko-skórę lub w materiał specjalny. Szczególnie efektownie prezentuje się w połączeniem z wypukłą oprawą z gąbką. Jeśli chcesz zamówić oprawę bez okienka wybierz opcję „Okładka bez zdjęcia”.

 • Tłoczenie

  Tłoczone napisy składane są ręcznie z pojedynczych czcionek, więc sam decydujesz o ich treści. Wybierz krój czcionki oraz rodzaj tłoczenia (tłok ślepy lub z użyciem złotej lub srebrnej folii) i ciesz się okładką niepowtarzalną jak Twoje wspomnienia. Opcja dostępna dla oprawy w płótno bawełniane, eko-skórę lub materiały specjalne.

 • Okucia

  Metalowe okucia narożników w kolorze starego złota nadadzą Twojej fotoksiążce wygląd starej kroniki. Można je zastosować do oprawy w płótno introligatorskie (również zadrukowane), w eko-skóry lub w materiały specjalne. Okucia nabijane są na wszystkie cztery narożniki. Dowiedz się więcej o okuciach narożników.

 • Korekta zdjęć

  Koniec z czerwonymi oczami i przekłamanymi kolorami. Specjalistyczne oprogramowanie w połączeniu z doświadczeniem grafików przywrócą Twoim wspomnieniom właściwe barwy. UWAGA: jeśli sam obrabiałeś zdjęcia lub dostełeś je od fotografa nie korzystaj już z korekty zdjęć.

 • Marzysz o fotoksiążce innej niż wszystkie? Masz ochotę na własny rozmiar, nietypowy papier lub materiał oprawy? Napisz do nas, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które wprawi Cię w zachwyt. • Pokaż innym jak wspaniałe są Twoje wspomnienia

  Wyjątkowe podróże, uroczystości związane z najważniejszymi wydarzeniami, a nawet codzienne chwile. Zasługują na coś więcej niż zakurzony karton pełen pogiętych fotografii albo zapomniany folder na twardym dysku, który tak łatwo może ulec uszkodzeniu. W drukujwspomnienia fotoksiążki ekskluzywne od początku do końca są ręcznie tworzone z miłością, aby nadać Twoim wspomnieniom wspaniały wygląd.

  Wierzymy, że w dzisiejszej cywilizacji „jednorazowego użytku” warto poświęcić czas na kolekcjonowanie chwil i pielęgnację wspomnień, na ich zachowanie w trwały i piękny sposób oraz dzielenie się wyjątkowymi momentami z najbliższymi. Jeśli podobnie jak my cieszysz się życiem i cenisz własne wspomnienia, chcesz je zachować w pięknej i trwałej oprawie wybierz najwyższą jakość i perfekcję ręcznego wykonania. Podaruj swoim wspomnieniom długie życie zachowując je w doskonałej fotoksiążce ekskluzywnej, w której przetrwają lata. Za każdym razem, kiedy weźmiesz ją do ręki wrócą do Ciebie jak żywe dziękując za ocalenie od zapomnienia.

  Pobierz Edytor Wspomnień i już dziś rozpocznij swoją wielką przygodę z naszymi fotoksiążkami ekskluzywnymi. Zmieniaj rozmiar i układ zdjęć, edytuj czcionki, dodawaj lub usuwaj ozdobniki i opowiadaj Waszą historię na kolejnych kartkach wyjątkowej fotoksiążki. Potrzebujesz pomocy lub doradztwa? Skontaktuj się z nami. Doradzimy w kwestiach projektowych, pomożemy przy wyborze najlepszego wariantu oprawy. Obrazy na Twoich zdjęciach odbiegają od tych zapamiętanych i wymagają korekty? Skorzystaj z opcji ręcznej korekty zdjęć – w rękach naszego kolegi Twoje wspomnienia odzyskają właściwe kolory.


  Bo życie to suma wspomnień tworzących w Twojej głowie obraz przeszłości.