Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

drukujwspomnienia.pl w „Przekroju”

Możemy się Wam pochwalić: napisał o nas tygodnik „Przekrój”. Na 52 str. numeru z 30.08 znajdziecie artykuł pt.: „Zrób sobie książkę”, w którym autorka opisuje w jaki sposób każdy może wydać własną osobiście przygotowaną pozycję do domowej biblioteczki i nie tylko.

Podaje między innymi przepis na album z wakacji, bardzo podobny do tego z naszych wakacyjnych przykładów. Opisuje w jaki sposób można przygotować swoją własną fotoksiążke, wraz z kolejnymi pomysłami na to co możecie w niej umieścić. Między innymi jak rodzice mogą zrobić dla dziecka fotoksiążkę z bajkami na dobranoc.

drukujwspomnienia.pl w Przekroju. Artkuł w Przekroju z 30.08.07 str 52
Artykuł w Przekroju z 30.08.2007 str. 52

By samemu zrobić „bajkową” fotoksiążkę możecie poszukać tekstów znanych bajek w Internecie, takich, które dziecko chętnie słucha. Czy po prostu napisać swoją. Wspaniałą, wspólną zabawą będzie zilustrowanie takiej bajki rysunkami. Mama z dzieckiem rysują razem bohaterów bajki, potem skanują do komputera i umieszczają w projekcie razem z tekstem. Przednia zabawa na wiele godzin i pamiątka na lata. Tekst najlepiej zmodyfikować nieco tak, by znalazło się w nim imię waszej pociechy, najlepiej razem z jego najlepszymi przyjaciółmi.

Jeśli sami macie pomysły na to co jeszcze można umieszczać w fotoksiążcę, podzielcie się tymi tym z innymi użytkownikami. Dajemy wam pole do popisu w kreatywności, umieszczajcie komentarze do tego newsa, dyskutujcie na forum. Zapraszam :-)