Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Wykręcona wersja Edytora Wspomnień

[Uaktualniono] Dosłownie przed chwilą udostępniona została nowa wersja Edytora Wspomnień - naszego autorskiego programu do tworzenia fotoksiążek. Wersja ta niesie ze sobą sporo istotnych zmian z którymi warto zapoznać się od razu!

Edytor Wspomnień 1.8

Edytor Wspomnień w wersji 1.8 pozwala na zrobienie małego przekrętu ze swoimi zdjęciami.

Podążając zgodnie z postawionym sobie celem dostarczania najwyższej jakości produktów przygotowaliśmy nową bogatszą wersję naszego autorskiego narzędzia do tworzenia fotoksiążek. Edytor Wspomnień w wersji 1.8 (dokładnie 1.8.6.16) pozwala na znacznie więcej niż dotychczas. Jedną z głównych nowości wprowadzonych w tej wersji programu jest możliwość swobodnego obracania zdjęć i tekstów, a także pełna swoboda ich rozmieszczania, również częściowo poza stroną fotoksiążki. Dzięki nowym funkcjom programu wasze fotksiążki będą mogły być jeszcze bardziej oryginalne i ciekawsze niż dotychczas.

Jeśli natomiast są wśród was tacy, których nie interesują detale i dopieszczanie każdej strony, a zależ wam na szybkim efekcie, przygotowaliśmy coś specjalnie dla was - funkcję autowypełniania projektów. Z jej pomocą można szybko i bezboleśnie wypełnić część lub całą fotoksiążkę wybranymi zdjęciami ze wskazanych katalogów na dysku. Dzięki tej funkcji dosłownie w minutę każdy może stworzyć swoją własną fotoksiążkę, którą potem można oczywiście dowolnie zmodyfikować i udoskonalić.

Dla szczególnie wymagających przygotowaliśmy zupełną nowość - szablony użytkownika - funkcja ta pozwala na zapisanie zawartości danej strony fotoksiążki i użycie jej potem w innym miejscu tej samej lub zupełnie innej fotoksiążki zachowując ten sam układ strony wraz z jej zawartością. Szablony użytkownika pozwalają nawet przenosić zawartość stron między projektami o zupełnie różnych wymiarach i układzie kart.

Na wzmiankę również zasługuje kwestia czcionek dostępnych w Edytorze Wspomnień. Od tej wersji programu, przy projektowaniu fotoksiążek możliwe jest używanie niemal każdej z czcionek zainstalowanych na komputerze użytkownika. Koniec z ograniczeniem do kilku wybranych, podstawowych krojów pisma!

Na tym oczywiście nie kończy się lista zmian i poprawek wprowadzonych do nowej wersji Edytora Wspomnień. Przez ostatnie tygodnie nie próżnowaliśmy by oddać w wasze ręce produkt jeszcze lepszy i dający więcej możliwości przy tworzeniu fotoksiążek. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i od razu zabieramy się za dalsze doskonalenie naszego programu. Jak zwykle czekamy na wasze sugestie i uwagi - z otwartymi ramionami przyjmiemy zarówno słowa pochwały jak i konstruktywną krytykę, która pozwoli nam dostarczać usługi najwyższej jakości.

Aktualizacja, 19.07.2007 00:15
Niestety premiera nowej wersji programu nie obeszła się bez drobnych wpadek. Z powodu małego błędu w kodzie programu niektórzy użytkownicy, po zainstalowaniu tej wersji programu, mogli doświadczyć w szczególnych okolicznościach komunikatu o błędzie. Problem objawia się niemożliwością wyświetlenia okna dialogowego Rozmiar i położenie ramki w sytuacji gdy dana ramka wychodzi poza górną bądź lewą krawędź strony. Błąd ten jest zupełnie niegroźny i został już wyeliminowany dzięki szybkiej reakcji użytkowników. Na naszym serwerze została już umieszczona poprawiona wersja Edytora Wspomnień.

Przepraszamy za niedogodności i jednocześnie dziękujemy za szybki odzew ze strony naszych użytkowników.

Zapraszamy do działu pobrań.