Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Włóż niezapomniane chwile do niebiesko-brązowej fotoksiążki

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet udostępniliśmy nowy temat graficzny, do wykorzystania przy projektowaniu fotoksiążki. Nowy projekt zatytułowany „Niebiesko-brązowy” na pewno przypadnie do gustu wszystkim Paniom!

Czym jest tematy graficzny? To zestawy klocków, dzięki którym można zbudować własny, atrakcyjny projekt fotoksiążki bez zbędnego wysiłku. Nie trzeba z nich korzystać, ale jeśli potrzebujesz inspiracji lub brakuje Ci czasu, to gotowe szablony stron ułatwią Ci pracę. Każdy element takiego szablonu można dowolnie przesuwać, obracać i zmieniać jego rozmiar. Całość została przygotowana w taki sposób, żeby to szablon dostosował się do Twoich zdjęć a nie odwrotnie!

Jak skorzystać z gotowego tematu graficznego? To bardzo proste! Pobierz najnowszą wersję Edytora Wspomnień, zainstaluj go i uruchom. Wybierz produkt i format, który Cię interesuje – polecamy fotoksiążki ekskluzywne z dożywotnią gwarancją na oprawę! Gdy wybierzesz produkt, pojawi się okno wyboru tematu graficznego.

 

Wszystkie tematy graficzne są udostępniane bezpłatnie. Możesz przejrzeć przykładowy projekt klikając w duży obrazek po środku. Gdy wybierzesz już temat graficzny, program sam wypełni Twój projekt przykładowymi szablonami stron – Tobie pozostanie tylko dodać zdjęcia. A jeśli zajdzie taka potrzeba, każdy szablon możesz dowolnie modyfikować!