Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Wielkie zmiany! Nowy Edytor Wspomnień - nowa oferta

W miniony weekend wprowadziliśmy największy jak dotąd pakiet zmian, zarówno w ofercie jak i w Edytorze Wspomnień – naszym autorskim programie do tworzenia fotoksiążek.

W tym miejscu moglibyśmy napisać przydługi wstęp o tym, jak to ciężko pracowaliśmy przez ostatnie półtora roku nad wprowadzeniem całego zestawu zmian, które zrewolucjonizują branżę, zaskoczą klientów i przyniosą pokój na świecie. Tylko po co, skoro i tak nikt by nie uwierzył ;) Zamiast tego po prostu przeczytajcie konkrety!

Bezpłatna przesyłka dla każdego zamówienia

Od dzisiaj do każdego zamówienia płatnego z góry oferujemy bezpłatną, ekonomiczną przesyłkę pocztową. Jeśli jednak preferujesz płatność przy odbiorze, to również mamy dobrą wiadomość: przesyłki pocztowe za pobraniem do wartości 400 zł kosztują tylko 9,99 zł. Dokładne informacje na temat nowych cen przesyłek znajdują się na osobnej stronie.

Dowolna liczba stron w fotoksiążkach

Długo wyczekiwana funkcja w końcu stała się rzeczywistością. Od teraz to klienci decydują o liczbie stron w fotoksiążkach, oczywiście w granicach możliwości danej oprawy. Informacja o cenach i dostępnym zakresie stron znajduje się w cennikach produktów oraz w Edytorze Wspomnień. Wprawdzie w programie wprowadziliśmy ograniczenie do 200 stron dla fotoksiążek ekskluzywnych, to w tym przypadku możemy przygotować na specjalne zamówienie produkt o dowolnej liczbie stron.

Możliwość dodawania stron dotyczy również innych produktów, jak pojedyncze wydruki czy kalendarze. Nie trzeba więc już przygotowywać osobnych projektów, by zamówić kilka wydruków A3, a kalendarze planszowe mogą mieć nawet do dwudziestu stron.

Inne zmiany w ofercie

Jedną z istotniejszych zmian jest przeniesienie wyboru materiału oprawy dla fotoksiażek ekskluzywnych, z Edytora Wspomnień na stronę internetową. Dzięki temu będziemy mogli na bieżąco wprowadzać nowe materiały do oprawy. Nowe kolory, faktury i materiały pojawią się już wkrótce. Zmiana ta ma również pewien pozytywny efekt uboczny – oprawa w eko-skórę przestała być osobnym produktem. Nie trzeba więc już decydować o materiale użytym do oprawy przed rozpoczęciem projektowania fotoksiążki. Teraz eko-skóra jest jednym z wariantów oprawy, tak samo jak różne kolory płótna.

Nowością jest również oprawa szyta dostępna dla fotoksiążek klasycznych. Do tej pory, podobnie jak u innych firm, fotoksiążki klasyczne miały zawsze oprawę klejoną. Teraz, za jedyne 9,99 zł oferujemy dodatkowe szycie, które znacząco zwiększa trwałość produktu.

UWAGA! Do tej pory w przypadku oprawy w eko-skórę, okładka była wykończona miękką gąbką od frontu, co nadawało jej większą grubość i i zarazem miękkość. Od teraz miękka okładka z gąbką jest opcją dodatkową dostępną dla wszystkich wariantów fotoksiążek ekskluzywnych i trzeba ją osobno zaznaczyć podczas składania zamówienia, nawet w przypadku oprawy w eko-skórę. Ponadto teraz miękka gąbka dodawana jest zarówno od frontu jak i z tyłu fotoksiążki, co daje jeszcze lepszy efekt.

Wygodniejszy Edytor Wspomnień

W duecie ze zmianami w ofercie, wprowadziliśmy również bardzo dużo zmian w Edytorze Wspomnień, które ułatwią projektowanie fotoksiążek. Nowe funkcje będziemy opisywać w kolejnych artykułach. W skrócie najważniejsze zmiany to:

  • Kadrowanie zdjęć – wystarczy „złapać” zdjęcie w ramce lub na tle strony i dowolnie je przesunąć, tak by ustawić najlepszy kadr. Powiększanie kadru odbywa się za pomocą kółka myszy.
  • Obracanie ramek – każda ramka ma teraz w prawym dolnym roku ikonę zawiniętej strzałki. Wystarczy „złapać” ją lewym przyciskiem myszy i można dowolnie obracać ramkę.
  • Nowe filtry graficzne – to temat na osobną książkę. Najważniejsze, że poprawiliśmy najpopularniejsze filtry (jasność i kontrast) i dodaliśmy kilka nowych, dzięki którym można uzyskać fantastyczne efekty.

Szybszy Edytor Wspomnień

Nowe funkcje widoczne gołym okiem to nie wszystko. Oprócz nich, w nowym Edytorze Wspomnień znalazło się sporo zmian, które wpływają na komfort pracy. Projekty z dużą liczbą zdjęć nie powinny już sprawiać kłopotów nawet na komputerach z mniejszą ilością pamięci RAM. Ponadto dzięki poprawionemu algorytmowi zapisu zdjęć do druku, wysyłka projektów do realizacji będzie trwać krócej.