Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Tła do Twojej fotoksiążki

Edytor Wspomnień od zawsze pozwalał wam na używanie dowolnych fotografii na tła fotoksiążek. Teraz, wychodząc naprzeciw waszym potrzebom, przygotowaliśmy pierwszy zestaw gotowych, uniwersalnych teł do użycia przy różnych okazjach.

Sami dobrze wiemy, że czasami ciężko jest wybrać dobre, neutralne tło z własnych fotografii. Dlatego też przygotowaliśmy zestaw składający się z mieszanki 50 różnych grafik i zdjęć, które uatrakcyjnią wygląd projektowanych przez was fotoksiążek. Tła zostały przygotowane osobno dla każdego z formatów, dzięki czemu nie będzie problemów z dopasowaniem proporcji czy orientacji strony.

Pierwszy zestaw 50 "gotowców" do waszych fotoksiążek.

Tła możecie ściągnąć z działu pobrań. Dostępnych jest kilka różnych wariantów. Możecie ściągnąć wszystkie formaty teł na raz, w jednym 200 megabajtowym pliku, lub pojedynczo dla każdego z potrzebnych wam wariantów strony. Dodatkowo, możecie wybrać i pobrać każdy z zestawów w postaci samorozpakowującego się instalatora lub jako zwykły spakowany plik zip.

Udostępniane przez nas tła są zwykłymi plikami jpeg i aby użyć je jako tło fotoksiążki wystarczy wybrany plik przeciągnąć myszką nad obszar strony fotoksiążki nie zajęty przez żadną ramkę.