Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Styczniowa aktualizacja Edytora Wspomnień

Wczoraj w nocy udostępniliśmy aktualizację Edytora Wspomnień, naszego autorskiego programu do projektowania fotoksiążek i foto kalendarzy.

Nowa wersja programu nosi numer 3.2.16.70 i tradycyjnie już, zawiera poprawki błędów zgłoszonych przez klientów oraz kilka usprawnień. Najważniejszą rzeczą jest naprawiony mechanizm automatycznej aktualizacji, który w grudniu sprawił wiele kłopotów naszym klientom. Dzięki poprawce, kolejne wersje Edytora Wspomnień, od 3.2.16.70 włącznie, będą potrafiły zaktualizować się automatycznie już bezproblemowo. Niestety automatyczna aktualizacja w poprzedniej wersji programu nadal nie będzie działać.

Wyrównaj

Nową funkcją wartą uwagi jest automatyczne wyrównywanie obiektów. Dzięki niej można w prosty sposób ustawić dwie ramki w jednej linii (np. wyrównując je do lewej krawędzi). Dodatkowo można również automatycznie wyrównywać ich wysokość i szerokość. Nowe funkcje dostępne są w menu „Edycja” po wybraniu opcji „Wyrównaj obiekt”. Aby funkcja ta była aktywna należy najpierw zaznaczyć ramkę, która ma zostać wyrównana. Potem w oknie dialogowym narzędzia wyrównywania, wystarczy wybrać krawędź, a następnie wskazać drugi element do którego ma zostać wyrównana zaznaczona ramka.

Po nową wersję Edytora Wspomnień zapraszamy do działu pobrań. Instalacja tej wersji programu nie jest obowiązkowa, ale na pewno zalecana.