Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Sieć komórkowa dla kobiet

Już jutro, 24 maja, startuje telefonia komórkowa skierowana do kobiet - drugi wirtualny operator na polskim rynku, MyAvon. Firma chce do końca roku zdobyć pół miliona klientów.


myAvon

Minuta rozmowy w sieci za 40 gr, a poza siecią za 69 gr, SMS-y wysyłane za 20 gr, a MMS za 40 gr. Nie jest to najbardziej atrakcyjna oferta na rynku, jednak Avon ma nadzieję, że sztab 231 tys. konsultantek i ponad 2 miliony wiernych klientek znanej firmy kosmetycznej zagwarantują sukces wirtualnemu operatorowi.

MyAvon będzie oferować swoje usługi w formie pre-paid. Istnieje także opcja uzupełnienia konta poprzez wysłanie SMS-a za pośrednictwem konsultantki. Za doładowanie konta premię otrzyma zarówno konsultantka, jak i klientka. Panie w ramach nagrody mogą liczyć na darmowe doładowania i prezenty w postaci produktów firmy. Starter będzie kosztować jedynie 3 zł, a ceny istniejących doładowań wynoszą od 5 do 150 zł.

W imię zasady im więcej konkurentów tym lepiej dla klienta. Do zostania wirtualnym operatorem przygotowują się jeszcze: Cyfrowy Polsat, fundusz NFI Midas i internetowy bank Inteligo. Nic tylko czekać aż ceny zaczną lecieć w dół.