Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Przerwa techniczna

Dzisiaj w późnych godzinach wieczornych nastąpi przerwa w działaniu serwisu drukujwspomnienia.pl Przerwa nie powinna trwać dłużej niż kilka godzin. [Uaktualniono]

Przerwa w działaniu serwisu spowodowana będzie aktualizacją oprogramowania na serwerach firmy. W tym czasie nie będzie można składać zamówień ani korzystać z forum. Nie będzie również możliwości wysłania projektów fotoksiążek z programu Edytor Wspomnień. Ponadto program może sprawiać problemy przy próbie pobrania cen produktów z serwera.

Po zakończeniu prac konserwacyjnych zostanie udostępniona nowa wersja Edytora Wspomnień. Wszystkim osobom planującym w najbliższym czasie złożenie zamówienia zalecamy wstrzymanie się do dnia jutrzejszego i przesłanie projektów już z użyciem nowej wersji programu.

Za wszelkie utrudnienia spowodowane niniejszą sytuacją przepraszamy.

[Aktualizacja] Z przyczyn technicznych nowa wersja Edytora Wspomnień będzie udostępniona dopiero następnego dnia, czyli 8.05.2007. Do tego czasu stara wersja programu o (numer 1.0.3.3) działać będzie normalnie.

[Aktualizacja 2007-05-08 23:59] Nowa wersja została udostępniona - zapraszam do pobierania. Informacje na temat co nowego w tej odsłonie programu znajdziecie tutaj.

 
 Komentarze
testuś, 2007-05-07 21:52

niezawodni ;)
z małym poślizgiem ale jednak dotrzymujecie słowa. to skoro już wiemy, że nowa wersja Edytora Wspomnień tuż tuż, to może zdradzicie co w niej nowego znajdziemy, hę?

indygo, 2007-05-08 14:24

ech, no szkoda, szkoda bo już się napaliłem. ale pewnie skoro opóźnienie to musiało być coś ważnego :/

Siliconmind, 2007-05-09 01:29

Przepraszam za ten mały poślizg. Musieliśmy dopracować parę szczegółów i woleliśmy przesunąć premierę o jeden dzień. Mam jednak nadzieję, że warto było czekać ;)