Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Polska premiera Adobe Creative Suite 3

Już jutro, w środę, 16 maja 2007, odbędzie się oficjalna, polska premiera najnowszej wersji, chyba najważniejszego i najbardziej znanego narzędzia fotografa, jeśli mowa o oprogramowaniu.

Adobe Creative Suite 3

Adobe Creative Suite 3

CS3 miał swoja światową premierę pod koniec marca, teraz czas na Polskę. Podczas spotkania w Warszawskim kinie Silver Screen zostanie zaprezentowany cały pakiet CS3, jego możliwości, a także praktyczne wykorzystanie. Na prezentacji omówione zostaną wszystkie edycje pakietów Creative Suite 3 - Design, Web, Production - oraz poszczególne aplikacje wchodzące w ich skład. Podczas premiery swoje stanowiska będą miały także Wacom oraz Apple, gdzie można będzie porozmawiać z przedstawicielami firm i zapoznać się z ich sprzętem.

Organizatorzy zapraszają zarówno profesjonalistów, jak i pasjonatów zainteresowanych zapoznaniem się z najnowszą odsłoną produktów rodziny Creative Suite.

Rejestracja i agenda http://www.adobecs3.pl/

Zapewne wiele osób ucieszy się z takiego rozwiązania Adobe. Mnogość pakietów powoduje, każdy teraz może wybrać interesujący go zestaw, dostosowany do jego potrzeb i nie będzie musiał płacić za coś czego nie wykorzysta.