Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Nowy Edytor Wspomnień - więcej zabawy!

Dzisiaj udostępniliśmy nową wersję Edytora Wspomnień - naszego autorskiego programu do tworzenia fotoksiążek. Wersja ta niesie ze sobą długą listę modyfikacji, które zapewnią wam dużo ciekawych możliwości przy projektowaniu. [Uaktualniono]

Edytor Wspomnień w wersji 1.5.0.0

Edytor Wspomnień w wersji 1.5.0.0 daje dużo więcej możliwości

Nowa wersja Edytora Wspomnień nosi numer 1.5.0.0 i wprowadza kilka istotnych zmian w sposobie projektowania fotoksiążek. Przede wszystkim teraz nie jesteście niczym ograniczeni przy rozmieszczaniu treści. Zdjęcia i teksty można dowolnie rozmieszczać na całej stronie, zmieniać ich rozmiar oraz kolejność. Dzięki temu macie możliwość tworzenia unikalnych, efektownie wyglądających projektów, które na pewno zapadną w pamięci. Teraz szablony stron pozostaną jedynie pomocą dla waszej twórczej pracy.

Dbając o stałe podnoszenie jakości naszych usług wprowadziliśmy także nowe bardzo przydatne narzędzie do eliminowania potencjalnych problemów związanych z projektowaniem fotoksiążek. Do tej pory Edytor Wspomnień informował jedynie o jakości zdjęć użytych w projekcie, teraz natomiast robi znacznie więcej. Przed wysłaniem każdego projektu do realizacji program sprawdza cały dokument w poszukiwaniu najczęściej popełnianych przy projektowaniu błędów, a następnie przedstawia użytkownikowi raport. Raport ten zawiera między innymi informacje o zdjęciach lub tekście, który został całkowicie przysłonięty przez inne obiekty bądź znajduje się zbyt blisko krawędzi stron. Dodatkowo teraz program dokładnie informuje na której stronie dany błąd wystąpił, dzięki czemu zlokalizowanie i wyeliminowanie go będzie dużo prostsze.

Na tym nie kończy się lista zmian i poprawek wprowadzonych do nowej wersji Edytora Wspomnień. Przez ostatnie tygodnie nie próżnowaliśmy by oddać w wasze ręce produkt jeszcze lepszy i dający więcej możliwości przy tworzeniu fotoksiążek. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i od razu zabieramy się za dalsze doskonalenie naszego programu. Jak zwykle czekamy na wasze sugestie i uwagi - z otwartymi ramionami przyjmiemy zarówno słowa pochwały jak i konstruktywną krytykę, która pozwoli nam dostarczać usługi najwyższej jakości.

[Aktualizacja] O godzinie 10:25 dzisiejszego dnia miała miejsce kolejna drobna aktualizacja. Usunięty został mały błąd w programie uniemożliwiający w szczególnych przypadkach wysłanie projektu do realizacji. Osoby, które zdążyły pobrać feralną wersję Edytora Wspomnień przepraszamy i jednocześnie prosimy o pobranie wersji poprawionej o numerze 1.5.0.1

Jednocześnie chcielibyśmy podziękować użytkownikowi o enigmatycznym nicku ktoś.
Ktosiu, w ramach podziękowania za szybką reakcję i pomoc w zlokalizowaniu wspomnianego błędu w Edytorze Wspomnień, na swoim koncie znajdziesz od nas mały upominek.