Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Nowy Edytor Wspomnień - nowe możliwości

W niedzielną noc udostępniliśmy nową wersję Edytora Wspomnień - naszego darmowego, autorskiego programu do tworzenia fotoskiażek i całej masy innych foto produktów. Najważniejsza nowość w tym wydaniu to foto kartki i zaproszenia.

EdytorWspomnien2-2Splash.jpg

Edytor Wspomnień 2.2 | © Filip Berlikowski

Tuż przed świętami Wielkanocnymi oddajemy w wasze ręce nową wersję Edytora Wspomnień. Została ona wzbogacona o kilka dodatkowych funkcji ułatwiających pracę przy tworzeniu projektów fotoksiążek oraz całej gamy nowych produktów. Nie pozostaliśmy również obojętni na błędy i niedociągnięcia, które zostały zgłoszone przez was, użytkowników programu, za co serdecznie wam dziękujemy. Dzięki informacjom od was jesteśmy w stanie stale udoskonalać nasz program tak by jak najlepiej odpowiadał waszym potrzebom. Aktualna wersja Edytora Wspomnień to 2.2.0.4 - dostępna w dziale pobrań. Poniżej lista najważniejszych zmian.

Nowe produkty
Wraz z nową wersją Edytora Wspomnień wprowadzamy do oferty 3 nowe produkty: foto kartki, zaproszenia oraz pojedyncze wydruki jako alternatywę dla drogich odbitek w dużych formatach. Więcej informacji na temat nowych można przeczytać tutaj.

Nowe funkcje
Oprócz nowych produktów wprowadziliśmy do Edytora Wspomnień nowe funkcje. Dwie najważniejsze z nich to możliwość ustawienia dowolnego koloru tła strony. Od teraz aby wstawić na stronie np. czarne tło wystarczy z paska narzędzi lub menu edycji wybrać opcję ,,Zmień kolor tła strony''. Dzięki tej funkcji jednym kliknięciem można zmienić charakter strony w projekcie.

Chcielibyśmy również pokazać, ze nie pozostajemy obojętni na pomysły zgłaszane przez naszych użytkowników. Do Edytora Wspomnień dołączona została opcja opcja zainspirowana sugestią forumowiczki o pseudonimie rudaania. Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na wypełnionej ramce zdjęciowej, w menu kontekstowym dostępna jest opcja ,,Właściwości''. Wybranie tej opcji wyświetli okienko dialogowe ze szczegółowymi informacjami na temat wybranego zdjęcia, łącznie z bardziej obrazowo niż dotychczas przedstawioną informacją na temat jakości zdjęcia.

ImagePropertiesDialog.jpg

Szczegółowe informacje na temat zdjęcia.

Ostatnim z ważniejszych dodatków jest wyświetlanie na pasku tytułu programu, nazwy aktualnie otwartego projektu. Choć to drobiazg, to jednak bardzo przydatny, gdy nie pamiętamy jaki projekt aktualnie jest edytowany.

Na tym oczywiście nie kończy się lista zmian i poprawek wprowadzonych do nowej wersji Edytora Wspomnień. Przez ostatnie tygodnie nie próżnowaliśmy by oddać w wasze ręce produkt jeszcze lepszy i dający więcej możliwości przy tworzeniu (już nie tylko) fotoksiążek. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i od razu zabieramy się za dalsze doskonalenie naszego programu. Jak zwykle czekamy na wasze sugestie i uwagi - z otwartymi ramionami przyjmiemy zarówno słowa pochwały jak i konstruktywną krytykę, która pozwoli nam dostarczać usługi najwyższej jakości.