Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Nowe - bezpieczne - modele pamięci flash USB

Kingston wprowadził do swojej oferty nowe modele pamięci flash USB o pojemności do 8GB. Modele DataTraveler Secure (DTS) i DataTraveler Secure – Privacy Edition (DTSP) zapewniają bezpieczeństwo przechowywanych danych nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach.


Kingston DTS

DTS jest produktem przeznaczonym dla zwykłego użytkownika oraz dla małych i średnich firm, podczas gdy DTSP jest skierowany przede wszystkim do wielkiego biznesu. Kontrola dostępu i ochrona danych jest zapewniona dzięki 256-bitowemu sprzętowemu szyfrowaniu AES, które umożliwia kodowanie i odszyfrowywanie danych bez konieczności używania specjalnego oprogramowania.

Oprócz tego DataTraveler Secure – Privacy Edition jest zabezpieczony hasłem, które przy 10-krotnym błędnym wpisaniu blokuje dostęp do urządzenia. Wytrzymała obudowa jest wykonana ze stali pokrytej tytanem. Ponadto spełnia standardy IEC dla ochrony przed wodą do głębokości do 1,2m.

Pamięci DataTraveler Secure i DataTraveler Secure – Privacy Edition są dostępne w pojemnościach 512MB, 1GB, 2GB, 4GB oraz 8GB. Transfer danych odbywa się z prędkością 24MB/s przy odczycie i 10MB/s podczas zapisywania.