Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Nowa wersja Edytora Wspomnień - 2.6

Niektórzy pewnie już zauważyli, inni nie mieli jeszcze okazji, że wczoraj w nocy udostępniliśmy nową wersję naszego autorskiego programu do tworzenia fotoksiążek i foto kalendarzy.

Nowa wersja Edytora Wspomnień w wersji 2.6.1.3 niesie ze sobą nowość w naszej ofercie - kalendarz ścienny typu "planer". To atrakcyjna wersja kalendarza idealnie nadająca się np. do kuchni. Kalendarz ten ma zaprojektowane dodatkowe sporo miejsca na odręczne notatki przy każdym dniu w roku. Oczywiście podobnie jak inne nasze kalendarze na ścianę, również ten pozwala już na etapie projektowania wprowadzić do kalendarium wasze własne rocznice i inne wydarzenia.

Edytor Wspomnień 2.6.1.3 | © Filip Berlikowski

Edytor Wspomnień 2.6.1.3 | © Filip Berlikowski

Skoro mowa o kalendariach, to mamy też dobrą wiadomość, dla osób, którym nie do końca odpowiadały niewielkie rozmiary kalendariów w kalendarzach planszowych na ścianę. Od teraz macie możliwość wyboru między dużą a tradycyjną wersją kalendarium. W nowej wersji kalendarium znacząco zwiększyliśmy wielkość czcionek, czyniąc tym samym całość dużo bardziej czytelną, szczególnie dla osób z gorszym wzrokiem.

Oczywiście poza nową ofertą wprowadziliśmy też kilka usprawnień do naszego programu, który stale staramy się rozwijać. Niestety w tej wersji nie ma wielu nowych funkcji, ponieważ skupiliśmy się na nowej ofercie, którą chcieliśmy wprowadzić jeszcze przed świętami. Na pewno jednak znajdzie się kilka drobiazgów, które ułatwią życie. Jako że ta aktualizacja kręci się głównie wokół kalendarzy warto więc wspomnieć o jednej z istotniejszych zmian jaką jest możliwość dodawania teł pod samymi kalendariami. To znaczące ułatwienie w sytuacji, gdy kalendarium znajduje się na tle zdjęcia. Teraz kilkoma kliknięciami można w prosty sposób dodać tło pod kalendarium nadając mu dowolny kolor a nawet przezroczystość. Oczywiście wszystko to znajdziecie w oknie Właściwości ramki

 
 Komentarze
lenakaja2, 2008-11-26 11:00

niestety nie mogę zainstalować ani aktualizacji, ani nawet całej wersji programu - ciągle wyświetla mi się komunikat BŁĄD PLIKU i otwiera się stara wersja programu !!!

Siliconmind, 2008-11-26 11:50

> niestety nie mogę zainstalować ani aktualizacji, ani nawet całej wersji
> programu - ciągle wyświetla mi się komunikat BŁĄD PLIKU i otwiera się
> stara wersja programu !!!
W którym momencie pojawia się ten komunikat? W trakcie instalacji nowej wersji, czy zaraz po uruchomieniu instalatora?
Jeśli to pierwsze, to spróbuj najpierw odinstalować Edytor Wspomnień.
Jeśli to drugie, to znaczy, że najprawdopodobniej źle ściągnął Ci się plik instalacyjny - spróbuj pobrać go jeszcze raz.

lenakaja2, 2008-11-27 11:21

komunikat pojawia się gdy chcę uruchomić zapisany program. Niestety odinstalowanie starszej wersji niczego nie zmieniło.

indygo, 2008-11-27 12:01

> komunikat pojawia się gdy chcę uruchomić zapisany program.

W takim razie najlepiej spróbuj jeszcze raz ściągnąć program - to trochę wygląda tak jakby był uszkodzony plik instalatora (jeśli dobrze zrozumiałem o czym piszesz). Dla pewności - pociągnij z tego linku: http://drukujwspomnienia.pl/redir/EdytorWspomnien

karolina163, 2008-12-03 20:45

mam ten sam problem:(( Chciałam zrobić kolejną ksiażeczke a tu nie da rady ściągnąć programu.... nie ma szans.... nawet odinstalowałam starą wersję myśląc ze coś ze sobą koliduje ale nic z tego:(( czy komuś się to udało i mógłby mi przesłać choć ten plik do instalacji na email?? karolina163@tlen.pl

Siliconmind, 2008-12-03 22:01

> mam ten sam problem:(( Chciałam zrobić kolejną ksiażeczke a tu nie da
> rady ściągnąć programu.... nie ma szans.... nawet odinstalowałam
> starą wersję myśląc ze coś ze sobą koliduje ale nic z tego

spróbuj ten link: http://drukujwspomnienia.pl/files/software/EdytorWspomnien.Setup.exe
najlepiej kliknij na niego prawym przyciskiem i wybierz "Zapisz element docelowy jako..."
Z plikiem na pewno wszystko jest w porządku - dla pewno przed chwilą sprawdzałem. Daj znać czy się udało.

karolina163, 2008-12-04 17:31

Bardzo dziękuję za pomoc:) Miałam jakieś wirusy na kompie i nie chciało mi ściagnać nowej wersji ale juz jest ok:)  Pozdrawiam i dziękuję za taką szybką odp:)) To się nazywa porządna firma:)) A ksiazki jeszcze lepsze :))

madziawin, 2009-03-22 14:23

Miałam ten sam problem. Nic nie dawało odinstalowanie starej wersji. Rozwiązałam to w ten sposób, że zainstalowałam nową wersję na innym dysku i program otworzył się bez problemu. Wygląda to tak, jakby stara wersja (lub nawet jakieś jej pozostałości) kolidowała z nową, jeśli próbuje się je zainstalować na jednym dysku.

testuś, 2009-03-22 15:47

> Miałam ten sam problem. Nic nie dawało odinstalowanie starej wersji.
> Rozwiązałam to w ten sposób, że zainstalowałam nową wersję na innym
> dysku i program otworzył się bez problemu. Wygląda to tak, jakby stara
> wersja (lub nawet jakieś jej pozostałości) kolidowała z nową, jeśli
> próbuje się je zainstalować na jednym dysku.

Coś chyba pokręciłaś. Jeśli nie udało się odinstalować programu, to coś złego dzieje się w Twoim komputerze. Poza tym, jeśli już na prawdę były problemy z instalacją nowej wersji, to wystarczyło podać inny katalog do instalacji - np. "c:\program files\edytor wspomnień 2.6" :) zamiast od razu na innym dysku. Ale tak czy inaczej - coś z twoim komputerem musi być nie tak, skoro sprawiał takie problemy.