Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Krew pot i łzy... oraz 10zł na start!

Ponad rok ciężkiej pracy, wyrzeczeń i poświęceń. Dziś, w końcu, sakramentalne ENTER. Oddajemy w Wasze ręce owoc naszej pracy - usługę drukujwspomnienia.pl - Zapraszamy!

drukujwspomnienia.pl - lepszy sposób na zdjęcia

drukujwspomnienia.pl - to serwis, dzięki któremu możecie samodzielnie tworzyć własne fotoksiążki. Ale fotoksiążki to nie wszystko co dla Was przygotowaliśmy! Naszym celem jest stworzenie społeczności, której Wy będziecie członkami. W tym celu na początek przygotowaliśmy forum, na którym możecie porozmawiać, wymienić się opiniami czy choćby poszukać pomocy. Na tym jednak nie koniec atrakcji, które dla Was szykujemy! Już dzisiaj przygotowaliśmy pierwszy konkurs fotograficzny - gorąco polecamy, ponieważ nagrody są nie do pogardzenia!

Dla wszystkich nowych użytkowników przygotowaliśmy prezent w postaci 10 - jest to nasz unikalny system punktów nazywanych FotoPunktami. Te 10 stanowi równowartość 10zł, które możecie wykorzystać przy składaniu zamówienia by zapłacić mniej. Uważacie, że taki upominek to za mało? Mamy ich dla Was więcej! Polecając nasz serwis znajomym możecie zebrać praktycznie nieograniczoną ilość FotoPunktów, a jeśli to też jest dla Was za mało, to mamy jeszcze jedną niespodziankę! Jeśli chcecie zarobić dodatkowo 50, którymi zapłacicie za nasze produkty koniecznie zajrzyjcie na tą stronę.

Fotoksiążka to stosunkowo nowy produkt na polskim rynku. Jest on alternatywą dla standardowych albumów na odbitki zapewniającą dużo większą swobodę i wygodę tworzenia. Więcej na temat fotoksiążki przeczytacie tutaj i koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą! Przygotowaliśmy dla Was na początek fotoksiążki w 3 rożnych rodzajach oprawy, w 5 różnych wymiarach oraz z różną ilością stron. W sumie to aż 27 różnych wariantów, więc na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Zespół drukujwspomnienia.pl

 
 Komentarze
indygo, 2007-04-21 15:18

hej, wysłałem zdjęcie do tego konkursu, ale czemu zrobiliście ograniczenie tylko do 512x512 pikseli?

Siliconmind, 2007-04-22 12:55

> hej, wysłałem zdjęcie do tego konkursu, ale czemu zrobiliście
> ograniczenie tylko do 512x512 pikseli?

uznaliśmy, że to wystarczający rozmiar. nie za duży - by niepotrzebnie nie obciążać łącz oceniających, ale też nie za mały by zachować detale. zresztą, dla większego wymiaru musielibyśmy przygotować inny sposób prezentacji - bo zdjęcia powyżej 600 pikseli nie mieściłyby się w szablonie naszej strony, a wyświetlanie ich w osobnym oknie uznaliśmy za kiepski pomysł.

testuś, 2007-04-23 11:32

> hej, wysłałem zdjęcie do tego konkursu, ale czemu zrobiliście
> ograniczenie tylko do 512x512 pikseli?
dobre zdjęcie zawsze będzie wyglądać dobrze :)
jak uważasz, że to za mało, żeby pokazać to na czym ci zależy, może powinieneś lepiej wykadrować swją fotkę? w końcu nawet na dużym zdjęciu trudno będzie dostrec mrówkę na tle lasu :)