Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Głosuj na robala

Dobiegł końca pierwszy etap naszego inauguracyjnego konkursu fotograficznego pod tytułem "Pokaż robala". Jutro start drugiego etapu - głosowania!

Przed chwilą zaakceptowaliśmy ostatnią z nadesłanych na nasz robalowy konkurs prac. Ogólnie ich poziom jest wysoki i przewidujemy zaciętą walkę. Sami mamy problemy, żeby wybrać zdjęcie, które podoba nam się najbardziej. Jednak w tym konkursie decyzja należy do was!

Robal

Futrzany przyjemniaczek

Przypominamy, że aby wziąć udział w głosowaniu trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem naszego serwisu. Rejestracja jest darmowa i nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań. Zasady w głosowaniu są tylko dwie. Po pierwsze, nie można głosować na swoje prace, po drugie, każdy ma tylko jeden głos. Raz oddanego głosu nie można cofnąć, więc podejmujcie swoje decyzje z rozwagą. Etap głosowania zaczyna się jutro o godzinie 00:00:01 czyli sekundę po północy. Prace do przeglądania i głosowania zostaną udostępnione na stronie konkursu o tej samej porze. Ostatnim dniem na oddanie głosu jest 31 maja.

Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda w postaci bonu na zakup najdroższej fotoksiążki z naszej oferty. Zwycięzca będzie więc mógł za darmo wypełnić całą swoją fotoksiążkę np. fotografiami tych małych stworzeń, które są tematem naszego konkursu. Nic nie stoi również na przeszkodzie by z wygranej uczynić prezent i podarować go najbliższej osobie.

Liczymy również na zachowanie fair play osób, które nadesłały prace i mamy nadzieję, że starczy im odwagi by nie wstrzymywać się od głosu i oddać swoje szczere głosy na pozostałych współzawodników.