Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Fujifilm - fotografie rowerzystów

Mio Fujifilm Bike Maraton to jedyny maraton rowerowy w Polsce, podczas którego rowerzyści mogą uczestniczyć w rowerowej sesji fotograficznej.

Bike Maraton

Bike Maraton

Dzięki ogromnemu wsparciu Fujifilm rowerzyści mogą zmagać się z własnymi słabościami i przekazać te emocje najbliższym dzięki zdjęciom wykonanym przy użyciu aparatów Fujifilm, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach. Zawodnicy mają okazje oglądać zdjęcia w Galerii Bike Maraton na stronie www.fujifilm.pl

Organizując otwarte imprezy Fujifilm w unikalny sposób integruje polską branżę fotograficzną - wszyscy chętni będą mogli zmierzyć się w II edycji Bike Maratonu. Pierwsze zmagania już 26 maja w Boguszów - Gorce, a następnie w Ustroniu, 16 czerwca. W sumie planowanych jest 8 imprez od 26 maja aż do 15 wrzesnia, szczegóły na stronie www.bikemaraton.com. Wielkie sportowe emocje, sukcesy i radości można doskonale utrwalić aparatem Fujifilm FinePixF40fd – wyposażonym w unikalny system Face Detection, umożliwiający dokładne zdjęcia zawodników w każdej sytuacji. Ciekawą propozycją dla chcących fotografować zawody jest również model Fujifilm FinePix S5700 – z 10-krotnym zoomem i systemem stabilizacji obrazu, które zapewniają „nieporuszone” zbliżenia odległych obiektów. Najlepsi, walczą o aparaty FinePix S5700 i F40fd, które są nagrodami w klasyfikacji generalnej.

Nic tylko brać przykład z Fujifilm, ciekawe kiedy inne firmy foto zaczną interesować się pozostałymi dziedzinami sportu.