Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Fotooprawa drukowana na płótnie – NOWOŚĆ w ofercie opraw

Oprawić fotoksiążkę w ulubione zdjęcie, czy w szlachetne płótno bawełniane? Teraz nie musicie się już zastanawiać. Oddajemy w Wasze ręce absolutną nowość – płótno bawełniane zadrukowane Waszym zdjęciem.

Fotooprawa w zadrukowane płótno to połączenie swobody w projektowaniu okładki jaką daje fotooprawa ze szlachetnością naturalnego płótna bawełnianego. Zadruk dokładnie pokrywa całą powierzchnię okładki, łącznie z grzbietem i podwinięciami na brzegach, nie zakrywając przy tym struktury tkaniny. Uzyskana w ten sposób okładka wygląda jak utkana specjalnie dla Was.

O czym należy pamiętać wybierając fotooprawę w zadrukowane płótno:

  1. fotooprawa w zadrukowane płótno dostępna jest tylko dla fotoksiążek ekskluzywnych;
  2. możliwy jest zadruk całej powierzchni okładki, łącznie z grzbietem i podwinięciami brzegów;
  3. aby zamówić fotoksiążkę w fotooprawie drukowanej na płótnie należy przygotować projekt jak dla zwykłej fotooprawy, a następnie przy składaniu zamówienia zaznaczyć opcję dodatkową – fotooprawa drukowana na płótnie;
  4. wydruk na płótnie jest całkowicie odporny na rozmazywanie i nie brudzi palców;
  5. kolory uzyskane przy zadruku płótna będą zdecydowanie jaśniejsze niż przy standardowej fotooprawie zabezpieczonej błyszczącym laminatem;
  6. płótno bawełniane to materiał wymagający troski – wszelkie zabrudzenia wnikają w jego strukturę i bardzo trudno je usunąć.
  7. UWAGA: termin realizacji fotoksiążek oprawionych w zadrukowane płótno wynosi 6 dni roboczych.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z fotooprawą drukowaną na płótnie napisz do nas.