Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Fotoksiążki ekskluzywne na papierach ozdobnych - NOWOŚĆ w ofercie

Czy fotoksiążki muszą zawsze być drukowane na gładkich papierach? Teraz już nie. W drukujwspomnienia możesz zamówić ręcznie oprawiane fotoksiążki ekskluzywne wydrukowane na wyjątkowych papierach ozdobnych - śnieżnobiałym o delikatnej dwustronnej strukturze groszku lub delikatnie lśniącym perłowobiałym.


Śnieżnobiały papier o delikatnej dwustronnej strukturze groszku to idealne rozwiązanie na każdą okazję. Jego delikatne piękno dopełni zarówno projekt fotoksiążki codziennej jak i ślubnej czy komunijnej. A może połączysz go z projektem kroniki rodzinnej lub albumem jubileuszowym? Wybór należy do Ciebie.

W przypadku papieru strukturalnego stopień zadruku poszczególnych stron jak i zastosowana kolorystyka projektu nie mają znaczenia dla widoczności wzoru - jego delikatna struktura będzie widoczna również po zadrukowaniu.Dwustronnie metalizowany, delikatnie lśniący perłowobiały papier to idealny wybór dla fotoksiążek ślubnych i komunijnych. Jego metaliczne drobinki sprawią, że Twoje wspomnienia dosłownie zalśnią na każdej karcie.

W przypadku papieru metalizowanego najładniejszy efekt uzyskamy przy delikatnym zadruku jasnymi kolorami – skóra będzie mieniła się metalizowanymi drobinkami, a biała suknia ślubna zalśni. Efektu metalicznego nie będzie natomiast widać na ciemnych tłach lub ciemnych elementach zdjęć np. garniturach.


Na co jeszcze zwrócić uwagę decydując się na papier ozdobny?

  1. Opcji papieru ozdobnego nie można połączyć z opcją grubszego papieru.

  2. Opcja papieru ozdobnego dostępna jest tylko dla ręcznie oprawianych fotoksiążek ekskluzywnych (we wszystkich wariantach okładek).

  3. UWAGA: termin realizacji dla fotoksiążek drukowanych na papierze ozdobnym wynosi 6 dni roboczych.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z fotoksiążkami drukowanymi na papierach ozdobnych napisz do nas.