Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Fotoksiążka z wakacji - Twoje wspomnienia w naszej oprawie

Lato to dla większości z nas czas odpoczynku i wspaniałych podróży, z których przywozimy wiele pięknych zdjęć. No bo jak nie zrobić zdjęcia lazurowej wodzie stykającej się z białym piaskiem, albo wyjątkowemu zachodowi słońca? A te zapierające dech górskie widoki lub niesamowite zabytki? Aż proszę się, żeby je uwiecznić. Robimy więc liczne zdjęcia, żeby nie zapomnieć tych wyjątkowych chwil. Niestety potem często zostają w pamięci telefonu lub trafiają na dysk komputera, do którego się nie zagląda.


Pozdrowienia z wakacji

A gdyby tak w tym roku coś zmienić i rzeczywiście zachować te wyjątkowe momenty i to dostępne na wyciągnięcie ręki? Co zrobić, żeby wraz z upływem czasu te wyjątkowe wspomnienia nie wyblakły zacierając się w pamięci? Nasz odpowiedź jest prosta - zachowaj je w wyjątkowej ekskluzywnej fotoksiążce.Pozdrowienia z wakacji


Wyobraź sobie, że w jesienno-zimowe wieczory siedzicie z rodziną lub znajomymi i przeglądacie ją wspólnie przywołując najpiękniejsze wspomnienia. Zamawiając fotoksiążkę ekskluzywną dużą poziomą, która po rozłożeniu ma aż 80 cm Wasze wspomnienia wejdą w inny wymiar – pojedyncze zdjęcia zajmujące całą stronę o wymiarach 29x40 centymetrów robią wrażenie. Jeśli dodatkowo wydrukujesz ją na papierze ze strukturą i uzupełnisz o miękką wypukła okładkę otrzymasz fotoksiążkę, która cieszy zarówno zmysł wzroku jak i dotyku. Dzięki ręcznej oprawie możemy wykonać fotoksiążkę tak unikatową jak Wasze wspomnienia. Brzmi wspaniale, prawda?


Ale to nie wszystko. Żeby ułatwić Ci pracę nad projektem przygotowaliśmy liczne szablony dedykowane wakacyjnym podróżom. Wystarczy, że wstawisz zdjęcia, dodasz podpisy i wkrótce będziesz cieszyć się perfekcyjną oprawą Twoich wspomnień. Całość została przygotowana w taki sposób, żeby to szablon dostosował się do Twoich zdjęć a nie odwrotnie, ponieważ każdy element takiego szablonu można dowolnie przesuwać, obracać i zmieniać jego rozmiar! Już dziś pobierz Edytor Wspomnień i podaruj swoim wspomnieniom długie życie w wyjątkowej oprawie.