Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Fotoksiążka z iPhoto

Coraz częściej dostajemy zapytania, czy jesteśmy w stanie wykonać fotoksiążkę przygotowaną w iPhoto. Odpowiedź jest zawsze taka sama – oczywiście, że tak. Nasze fotoksiążki ekskluzywne są od początku do końca oprawiane ręcznie, więc możemy wykonać każde, nawet wyjątkowo indywidualne zamówienie. Jak zatem zamówić fotoksiążkę przygotowaną w iPhoto?


JAK TO DZIAŁA - FOTOKSIĄŻKA Z IPHOTO

 1. Uruchom iPhoto i rozpocznij projektowanie fotoksiążki.

 2. Wybierz rodzaj oprawy i format fotoksiążki.

 3. Ponieważ praktycznie wszystkie Wasze zapytania dotyczą fotoksiążek w oprawie twardej skupimy się na nich. Jeśli jednak chcesz zamówić fotoksiążkę z innym rodzajem oprawy również możesz to zrobić przesyłając nam plik pdf.


  Do wyboru masz dwa formaty:

  • średni poziomy 8,5 x 11” czyli 21,5 x 28 cm
  • duży poziomy 10 x 13” czyli 25,4 x 33 cm

 4. Wybierz szablon i rozpocznij projektowanie.

 5. Uzupełnij szablon zdjęciami, dodaj podpisy. Jeśli chcesz zmień układ stron, ich kolejność lub dodaj następne.


 6. Gdy projekt będzie gotowy zapisz go jako plik pdf i prześlij go do nas.

 7. Z reguły jest to dość duży plik, więc polecamy przesłanie nam linku, z którego będziemy mogli go pobrać. Bardzo dobrze sprawdza się do tego wetransfer.com.


 8. Opisz, jak ma wyglądać Twoja fotoksiążka.

 9. Dla fotoksiążek w oprawie twardej iPhoto zakłada oprawę w płótno introligatorskie z opcją zadrukowanej obwoluty. Jeśli Ci to nie odpowiada możesz wybrać inny rodzaj oprawy z naszej oferty

  • fotooprawę (oprawę w zdjęcie),
  • fotooprawę drukowaną na płótnie,
  • ekoskórę,
  • materiał specjalny.

  Możesz również skorzystać z wielu opcji dodatkowych jak: grubszy papier, okucia narożników, kolorowe wyklejki, oprawa wypukła z gąbką i inne. Wszystkie dostępne opcje znajdziesz tutaj.

  Napisz nam, jaki rodzaj materiału oprawy najbardziej Ci odpowiada, czy interesują Cię opcje dodatkowe oraz ile sztuk chcesz zamówić, a przygotujemy dla Ciebie wycenę.


 10. Podaj dane do wysyłki.

 11. Po otrzymaniu akceptacji ceny, ustaleniu formy płatności (przelew z góry, czy płatność przy odbiorze) i dostawy (poczta, kurier, paczkomat) zamówienie zostanie przekazane do realizacji (termin realizacji wynosi 6 dni roboczych), a po nadaniu przesyłki otrzymasz od nas nr listu przewozowego.


UWAGA: W ten sam sposób możesz przygotować i przesłać do wykonanie również projekt fotokalendarza.