Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

FOTOKALENDARZ - szereg możliwości, jeszcze więcej radości

Fotokalendarz to w okresie przedświątecznym najczęściej wybierany przez Was produkt z naszej oferty. I nic w tym dziwnego – każdy egzemplarz jest tak samo wyjątkowy jak każde z Was. Jeśli jeszcze go nie znasz koniecznie przeczytaj, dlaczego powinieneś go zamówić i Ty.

JAK TO DZIAŁA - FOTOKALENDARZ

 • 1. Wybierz swój ulubiony format.

  Edytor Wspomnień pozwala przygotować fotokalendarz zarówno w wersji ściennej jak i biurkowej i to aż w 6 rozmiarach. Sam zdecyduj, który najlepiej sprawdzi się u Ciebie i Twoich najbliższych.


  Zobacz dostępne formaty i szczegółowy opis kalendarzy.

 • 2. Wybierz temat graficzny lub sam zaprojektuj swój kalendarz.

  Większość naszych tematów graficznych przygotowana została również z myślą o kalendarzach. Wybierz szablon, który najbardziej pasuje do Twoich wspomnień i rozpocznij projektowanie. Jeśli zajdzie taka potrzeba każdy z szablonów możesz dowolnie modyfikować przez dodawanie lub usuwanie zdjęć, ozdobników, teł. Jeśli chcesz możesz w ramach jednego projektu skorzystać z innych tematów graficznych – zobacz jak łatwo przełączyć się na inny szablon.


  Chcesz samodzielnie przygotować projekt kalendarza? Proszę bardzo. Wybierz pusty projekt i rozpocznij tworzenie.

 • 3. Wybierz miesiąc rozpoczęcia kalendarza.

  Kto powiedział, że kalendarz zawsze musi obejmować okres od stycznia do grudnia? Wolisz liczyć czas od wakacji do wakacji? Proszę bardzo, w naszym Edytorze Wspomnień to Ty decydujesz od jakiego miesiąca zacznie się Twój kalendarz (opcja niedostępna dla biurkowego kalendarza 1-planszowego).


  Zobacz jak ustawić datę początkową dla Twojego kalendarza.

 • 4. Zmieniaj i edytuj kalendarium.

  We wszystkich kalendarzach planszowych (z wyłączeniem biurkowego 1-planszowego) możesz dowolnie zmieniać kolory kalendarium dopasowując je do swojego projektu. Możesz ustawić indywidualną kolorystykę kalendarium dla każdej strony lub jedną wspólną dla wszystkich. Zwróć tylko uwagę na czytelność kalendarium – czarna czcionka na ciemnych zdjęciach będzie zupełnie nieczytelna podobnie jak biała na bardzo jasnych. W kalendarzach ściennych możesz również zmienić układ kalendarium.


  Zobacz jak zmienić kolor czcionki w kalendarium.


  Zobacz jak zmienić rodzaj kalendarium.

 • 5. Wprowadź własne święta do kalendarium.

  Projektując kalendarz ścienny z wykorzystaniem standardowego kalendarium na jeden miesiąc, pionowego kalendarium na jeden miesiąc lub kalendarium na jeden miesiąc typu „planer” możesz dodać własne święta i wydarzenia, które będą się wyświetlały zamiast imienin. Wybierz dla nich osobny kolor, a nigdy już nie zapomnisz o rocznicy ślubu, urodzinach teściowej czy imieninach dziadka.


  Zobacz jak dodać własne wydarzenia.

 • 6. Dokładaj dodatkowe karty kalendarza.

  Standardowo kalendarze planszowe mają 13 (kalendarz miesięczny) lub 5 kart (kalendarz kwartalny). Jeśli jednak chcesz możesz dodać więcej kart i wypełnić je dodatkowymi zdjęciami lub kalendariami (opcja niedostępna dla biurkowego kalendarza 1-planszowego).


  Zobacz jak dodać kolejne strony do swojego kalendarza.

 • 7. Wybierz wysoką jakość i trwałość.

  Wszystkie nasze kalendarze planszowe drukowane są na wysokiej jakości błyszczącym kredowym papierze, który zapewnia piękne kolory i dużą trwałość kalendarza. Spiralowana oprawa z praktyczną zawieszką umożliwia łatwe przewracanie kart bez ryzyka ich „łamania się”.


UWAGA: przed wysłaniem projektu do realizacji sprawdź go dokładnie i upewnij się, czy na każdej stronie masz prawidłowe kalendarium.


Pozostałe wpisy z serii JAK TO DZIAŁA

Poniżej przedstawiamy listę pozostałych opisanych przez nas narzędzi dostępnych w Edytorze Wspomnień. Jeśli nie znalazłeś interesującego Cię tematu napisz do nas.

 1. Jak zmienić format lub rodzaj oprawy fotoksiążki
 2. Jak dodać lub usunąć strony w projekcie fotoksiążki
 3. Jak jak zmienić kolejność stron w projekcie fotoksiążki
 4. AUTOWYPEŁNIANIE - szybka fotoksiążka w Edytorze Wspomnień
 5. Wyszukiwanie powtórzonych zdjęć w projekcie fotoksiążki
 6. Raport projektu, czyli najczęstsze błędy w projektach fotoksiążek i jak ich uniknąć
 7. Zmień temat graficzny, czyli jak korzystać z różnych szablonów tematycznych w jednym projekcie fotoksiążki
 8. ELEMENTY INTERFEJSU, czyli ten straszny margines bezpieczeństwa
 9. Alternatywne_metody_przesłania_pliku