Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Ekskluzywna fotoksiążka ślubna na wyciągnięcie ręki

Sezon ślubny zbliża się wielkimi krokami... a my jesteśmy na niego gotowi! Teraz piękna fotoksiążka ślubna jest również w zasięgu Twojej ręki. Do dyspozycji oddajemy nowy temat graficzny ułatwiający zaprojektowanie nieszablonowej fotoksiążki ślubnej. Oto „Srebrny ślub”.

Czym jest tematy graficzny? To zestawy klocków, dzięki którym można zbudować własny, atrakcyjny projekt fotoksiążki bez zbędnego wysiłku. Korzystanie z szablonu nie jest obowiązkowe, ale jeśli potrzebujesz inspiracji lub brakuje Ci czasu, to gotowe szablony stron fotoksiążki ułatwią Ci pracę. Każdy element takiego szablonu można dowolnie przesuwać, obracać i zmieniać jego rozmiar. Całość została przygotowana w taki sposób, żeby to szablon dostosował się do Twoich zdjęć a nie odwrotnie!

Jak skorzystać z gotowego tematu graficznego? To bardzo proste! Pobierz najnowszą wersję Edytora Wspomnień, zainstaluj go i uruchom. Wybierz produkt i format, który Cię interesuje – polecamy fotoksiążki ekskluzywne z dożywotnią gwarancją na oprawę! Gdy wybierzesz produkt, pojawi się okno wyboru tematu graficznego.

 

Wszystkie tematy graficzne są udostępniane bezpłatnie. Możesz przejrzeć przykładowy projekt klikając w duży obrazek po środku. Gdy wybierzesz już temat graficzny, program sam wypełni Twój projekt przykładowymi szablonami stron – Tobie pozostanie tylko dodać zdjęcia. A jeśli zajdzie taka potrzeba, każdy szablon możesz dowolnie modyfikować!