Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Edytor Wspomnień - noworoczna aktualizacja

Po gorącym świątecznym okresie przyszła pora na noworoczne porządki... i poprawianie niedociągnięć wyłapanych przez naszych użytkowników. Przed wami aktualizacja Edytora Wspomnień!

Mając w końcu odrobinę wytchnienia nasz zespół wziął się do pracy i przygotował serię poprawek do Edytora Wspomnień. Do najważniejszych na pewno można zaliczyć usunięcie niedogodności związanych z tworzeniem personalizowanych kalendariów. Wyeliminowaliśmy też błąd pojawiający się czasami przy zmianie kolorów czcionki lub obramowania zdjęć.

Wprowadziliśmy również pewną drobną nowość w obsłudze programu, która z pewnością ułatwi pracę wielu osobom. Poczynając od tej wersji programu nowe zdjęcia można dodawać do projektu bez konieczności uprzedniego tworzenia ramki zdjęciowej. Przeciągając myszką zdjęcie na obszar projektu, wystarczy przytrzymać na klawiaturze przycisk SHIFT. Po upuszczeniu zdjęcia spowoduje to automatyczne utworzenie nowej ramki zdjęciowej. Ramka będzie miała proporcje zgodne z proporcjami zdjęcia, a jej rozmiar zostanie tak dopasowany, by zapewnić zdjęciu odpowiednią jakość. Oczywiście ramka zostanie też od razu wypełniona.

Aktualna wersja nosi numer 2.0.3.15 i jest gotowa do ściągnięcia w naszym dziale pobrań.

 
 Komentarze
indygo, 2008-01-17 15:50

WOW, ta nowa funkcja z dodawaniem zdjeć bez tworzenia ramek jest po prostu B.O.S.K.A! Widzę, że pomysłów nie brakuje - tak trzymać!