Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Dopracuj swoją fotoksiążkę

Dla wszystkich, którzy potrzebują pomocy w korzystaniu z naszego Edytora Wspomnień lub inspiracji przy tworzeniu fotoksiążek przygotowaliśmy serię samouczków odkrywających tajniki tego programu.

Nie każdy z nas jest przysłowiowym Bilem Gatesem, a mimo to każdy chce by efekty jego pracy na komputerze reprezentowały jak najwyższy poziom. Mimo, że zespół drukujwspomnienia.pl dokłada wszelkich starań by obsługa Edytora Wspomniń była łatwa i intuicyjna, zdarza się, że nie każdy potrafi wykorzystać drzemiące w programie możliwości. By ułatwić wam pracę przy tworzeniu niepowtarzalnych i atrakcyjnych fotoksiążek zespół wziął się ostro do roboty i opracowuje dla was zestaw samouczków (tutoriali).

Poczynając od dziś, co tydzień będziemy publikować jeden nowy samouczek dokładnie opisujący konkretne funkcje naszego programu. Linki do samouczków znajdziecie w dziale pobrań i krok po kroku w menu po lewej stronie. Pierwszy z nich przybliży wam mechanizm kadrowania i znajdziecie go pod tym adresem. Życzymy miłej lektury i udanych owoców pracy. Jak zwykle czekamy też na konstruktywną krytykę, która pomoże nam lepiej dostosować się do waszych potrzeb.

Edytor Wspomnień jest naszym autorskim, darmowym programem służącym do tworzenia fotoksiążek, który podlega ciągłemu rozwojowi w oparciu o wasze komentarze. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się z nim zapoznać, możecie go ściągnąć i wypróbować bez żadnych zobowiązań z naszego działu pobrań już teraz.