Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Aparat dla wymagających

W połowie maja będzie dostępny w Polsce aparat cyfrowy BenQ P860 8.0 megapikselową matrycą CCD i 6. krotnym zoomem optycznym.

 


BenQ P860"Aparat dla wymagających?" - tak przynajmniej twierdzi BenQ.

BenQ P860 został wyposażony w 7 trybów pracy i 12 programów tematycznych, które pozwalają użytkownikowi na pełną kontrolę nad robieniem zdjęć. Aparat ma polskojęzyczne menu i system stabilizacji obrazu. Wewnętrzna pamięć wynosi 18 MB, istnieje oczywiście opcja obsługi kart pamięci SD.

Wyposażony w 6-krotny zoom optyczny i 5-krotny zoom cyfrowy, BenQ P860 pozwala użytkownikom robić zdjęcia do formatu wielkości standardowego plakatu włącznie.

Tryb ręczny i automatyczny

BenQ P860 ma cztery tryby wykonania zdjęć (P/Av/Tv/M), pozwala to użytkownikowi na regulację parametrów ekspozycji oraz ustawień migawki w zależności od warunków oświetlenia i rodzaju zdjęcia. Aparat cyfrowy BenQ P860 jest także wyposażony w 12 programów tematycznych do nastawień aparatu dla typowych zdjęć np. portret, krajobraz, itp.

Funkcja stabilizacji obrazu

BenQ P860 posiada technologie do minimalizacji zniekształceń powstających w wyniku ruchu ręki dzięki wbudowanemu stabilizatorowi obrazu. Aparat może wykonywać zdjęcia w szerokim zakresie czułości ISO do 1000, w warunkach kiedy ilość światła zewnętrznego jest bardzo mała, a użycie lampy błyskowej nie jest możliwe.

W Polsce aparat dostępny będzie w połowie maja.