Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

50zł za Twoją opinię, zainteresowany?!

Mamy dla Ciebie niecodzienną propozycję! Podziel się z nami Swoją opinią na temat naszego darmowego programu do tworzenia fotoksiążek oraz serwisu drukujwspomnienia.pl, a my Ci za to zapłacimy! [Uaktualniono]

Możesz zdobyć do 50zł w postaci FotoPunktów (50), którymi pokryjesz część kosztów Swoich zamówień.

Jak zdobyć te 50? Bardzo łatwo:
  1. Zarejestruj się w naszym serwisie i zapoznaj się z jego działaniem. Przejrzyj aktualności, naszą ofertę, przywitaj się na forum i postaraj się odwiedzić najgłębsze zakamarki naszych stron. Potem pobierz „Edytor wspomnień” - nasz darmowy program do tworzenia fotoksiążek i przygotuj Swój projekt fotoksiążki.
    Opisz swoje wrażenia i prześlij je na adres opiniaza50zl@drukujwspomnienia.pl (ta oferta jest już nieaktualna)- w zamian otrzymasz kod promocyjny o wartości 25 czyli równowartość 25zł.
  2. Wyślij przygotowany projekt do realizacji i złóż zamówienie. Po otrzymaniu przesyłki obejrzyj Swoją fotoksiążkę i napisz jak oceniasz nasze usługi. Opinię, podobnie jak poprzednią, prześlij na ten sam adres. Otrzymasz następny kod promocyjny o wartości 25

Razem możesz zarobić 50 (równowartość 50 zł) w zamian za opinię, która pozwoli nam bardziej dostosować serwis i program do oczekiwań jego użytkowników. Pamiętaj, że cenne są dla nas zarówno pochwały jak i słowa krytyki. Postaraj się jednak o konstruktywną krytykę - jeśli coś Ci się nie podoba, napisz dlaczego i co Twoim zdaniem byłoby lepsze.

Spiesz się! Ilość opinii, które możemy w ten sposób nagrodzić jest ograniczona!

  - FotoPunkty, są punktami rabatowymi, które użytkownik otrzymuje w naszym serwisie. Służą one do obniżenia ceny zamówienia. Są formą rabatu i przyjmujemy, że 1 = 1zł. Jest wiele sposobów na zebranie dodatkowych FotoPunktów. Pierwsze z nich otrzymujesz przy zakładaniu konta, dodatkowe przy polecaniu znajomych, ponadto możesz wygrać je jako nagrodę w konkursach, które organizujemy. Co najważniejsze za każde zrealizowane zamówienie również je dostaniesz. Więcej na temat FotoPunktów możesz przeczytać tutaj.

Aktualizacja
Ta oferta jest już nieaktualna.