Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

10zł za polecenie!

Polecasz znajomym dobre rzeczy? Nic z tego nie masz? Nie u nas - my płacimy za każdego poleconego użytkownika, który złoży u nas zamówienie!

Jeśli podoba Ci się nasz serwis i oferowane produkty poleć nas znajomym i płać mniej za nasze usługi.

Jak?
  1. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się w tym miejscu znajdziesz swój kod zaproszeniowy.
  2. Podaj go swoim znajomym. Jeśli podadzą go przy rejestracji dostaną 10 (równowartość 10 zł).
  3. Jeśli spodobają się im nasze usługi i złożą zamówienie, Ty dostaniesz od nas 10 za każdą poleconą osobę przy jej pierwszym zamówieniu.
FotoPunkty są gromadzone na Twoim koncie i możesz je wykorzystać kiedy chcesz.

Można łatwo zauważyć, że kiedy polecisz ten serwis 10 znajomym, a oni zamówią cokolwiek, to dostajesz FotoPunkty warte 100zł za tak niewielki wysiłek! Ilość znajomych, których możesz zaprosić jest nieograniczona, więc przy odrobinie pracy możesz uzbierać całkiem pokaźną ilość  

  - FotoPunkty, są punktami rabatowymi, które użytkownik otrzymuje w naszym serwisie. Służą one do obniżenia ceny zamówienia. Są formą rabatu i przyjmujemy, że 1 = 1zł. Jest wiele sposobów na zebranie dodatkowych FotoPunktów. Pierwsze z nich otrzymujesz przy zakładaniu konta, dodatkowe przy polecaniu znajomych, ponadto możesz wygrać je jako nagrodę w konkursach, które organizujemy. Co najważniejsze za każde zrealizowane zamówienie również je dostaniesz. Więcej na temat FotoPunktów możesz przeczytać tutaj.