Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

MATERIAŁY OPRAWY

A w co Ty oprawisz swoje wspomnienia?


 • Naturalny korek

  NOWOŚĆ! W 100% naturalny korek taki sam z jakiego są wykonane korki do win. Jego zeszlifowana powierzchnia nadaje mu perfekcyjną gładkość, przypominając w dotyku delikatny aksamit. Dostępny w dwóch wariantach - większe elementy mielonego korka oraz fantazyjne, przeplatające się desenie i struktury (melanż).

 • Naturalne płótna bawełniane

  Specjalnie dobrane naturalne płótna bawełniane to trwałe materiały o wyraźnie widocznej i wyczuwalnej fakturze oraz gęstym i jednolitym splocie włókien. Oferujemy je w następujących kolorach: białym, beżowej surówki, beżowego melanżu, czerwonym, niebieskim, szarym oraz czarnym.

 • Wydruk na płótnie

  Fotooprawa w zadrukowane płótno to połączenie swobody w projektowaniu okładki jaką daje fotooprawa ze szlachetnością naturalnego płótna bawełnianego. Uzyskana w ten sposób okładka wygląda jak utkana specjalnie dla Was. Dowiedz się więcej o oprawie drukowanej na płótnie.

 • Wydruk (foto oprawa)

  Fotoksiążka oprawiona w zaprojektowany przez Ciebie wydruk daje dużo swobody, pozwalając na umieszczenie na okładce dowolnych zdjęć oraz tekstów, w tym również na grzbiecie fotoksiążki. Wydruk zabezpieczony jest specjalną folią, która chroni krawędzie przed uszkodzeniami zapewniając tym samym bardzo wysoką trwałość.

 • Eko-skóra

  Eko-skóra to syntetyczny materiał doskonale imitujący naturalną skórę, zapewniając jednocześnie niezwykłą trwałość i odporność na zabrudzenia. Ten wysokiej klasy produkt pochodzący z Włoch oferujemy w następujących kolorach: białym, IVORY, bordowym, brązowym, granatowym i czarnym.

 • Materiały specjalne

  Materiały specjalne to wyjątkowe okleiny introligatorskie na wyjątkowe okazje: czarna, srebrna i złota perła, perłowy pył.

 • Marzysz o fotoksiążce innej niż wszystkie? Masz ochotę na własny rozmiar, nietypowy papier lub materiał oprawy? Napisz do nas, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które wprawi Cię w zachwyt. • Pokaż innym jak wspaniałe są Twoje wspomnienia

  Wyjątkowe podróże, uroczystości związane z najważniejszymi wydarzeniami, a nawet codzienne chwile. Zasługują na coś więcej niż zakurzony karton pełen pogiętych fotografii albo zapomniany folder na twardym dysku, który tak łatwo może ulec uszkodzeniu. W drukujwspomnienia fotoksiążki ekskluzywne od początku do końca są ręcznie tworzone z miłością, aby nadać Twoim wspomnieniom wspaniały wygląd.

  Wierzymy, że w dzisiejszej cywilizacji „jednorazowego użytku” warto poświęcić czas na kolekcjonowanie chwil i pielęgnację wspomnień, na ich zachowanie w trwały i piękny sposób oraz dzielenie się wyjątkowymi momentami z najbliższymi. Jeśli podobnie jak my cieszysz się życiem i cenisz własne wspomnienia, chcesz je zachować w pięknej i trwałej oprawie wybierz najwyższą jakość i perfekcję ręcznego wykonania. Podaruj swoim wspomnieniom długie życie zachowując je w doskonałej fotoksiążce ekskluzywnej, w której przetrwają lata. Za każdym razem, kiedy weźmiesz ją do ręki wrócą do Ciebie jak żywe dziękując za ocalenie od zapomnienia.

  Pobierz Edytor Wspomnień i już dziś rozpocznij swoją wielką przygodę z naszymi fotoksiążkami ekskluzywnymi. Zmieniaj rozmiar i układ zdjęć, edytuj czcionki, dodawaj lub usuwaj ozdobniki i opowiadaj Waszą historię na kolejnych kartkach wyjątkowej fotoksiążki. Potrzebujesz pomocy lub doradztwa? Skontaktuj się z nami. Doradzimy w kwestiach projektowych, pomożemy przy wyborze najlepszego wariantu oprawy. Obrazy na Twoich zdjęciach odbiegają od tych zapamiętanych i wymagają korekty? Skorzystaj z opcji ręcznej korekty zdjęć – w rękach naszego kolegi Twoje wspomnienia odzyskają właściwe kolory.


  Bo życie to suma wspomnień tworzących w Twojej głowie obraz przeszłości.