Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

PERFEKCJA RĘCZNEGO WYKONANIA

By Twoje wspomnienia przetrwały w najpiękniejszej formie.


 • W drukujwspomnienia fotoksiążki ekskluzywne od początku do końca są tworzone z miłością, aby nadać Twoim wspomnieniom wspaniały wygląd. Oprawiamy je ręcznie z dbałością o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół, dzięki czmu możemy zagwarantować ich najwyższą jakość i trwałość, którą potwierdzamy certyfikatem dożywotniej gwarancji na oprawę.


MATERIAŁY OPRAWY

A w co Ty oprawisz swoje wspomnienia?


 • Niezależnie od tego czy cenisz klasykę, czy wolisz nowoczesne materiały w drukujwspomnienia znajdziesz coś dla siebie i swoich wspomnień: od klasycznych ekoskór, przez naturalne płótna bawełniane, aż do wyjątkowej kolekcji materiałów specjalnych. Dostępne są również dwa warianty oprawy w zdjęcie: tradycyjna zabezpieczona laminatem oraz niesamowita drukowana na płótnie. A co powiesz na oprawę w naturalny korek?

 • Dowiedz się więcej o materiałach oprawy

OPCJE DODATKOWE

Bo każdy detal ma znaczenie.


 • Projektujesz fotoksiążkę dla siebie, czy na prezent? Za każdym razem chcesz, żeby była najpiękniejsza i zachwycała każdego. Wybierz złote okucia narożników i nadaj swojej fotoksiążkce wygląd starej księgi, albo ciesz się miękką wypukłą okładką za każdym razem, gdy weźmiesz ją do ręki. A może wybierzesz piękne tłoczenie na okładce, kolorowe wyklejki lub druk fotoksiążki na jednym z papierów ozdobnych?

 • Dowiedz się więcej o opcjach dodatkowych

FORMATY

Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich wspomnień


Mała pozioma Średnia pozioma Duża pozioma Średnia kwadratowa Duża kwadratowa Średnia pionowa
21 x 14 cm 30 x 21 cm 43 x 29 cm 21 x 21 cm 33 x 29 cm 21 x 29 cm
na każdą okazję na wakacyjne wspomnienia na wyjątkowe okazje idealna na prezent na wyjątkowe okazje na kroniki lub tablo
 • Sprawdź wszystkie formaty i ceny
 • Marzysz o fotoksiążce innej niż wszystkie? Masz ochotę na własny rozmiar, nietypowy papier lub materiał oprawy? Napisz do nas, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie, które wprawi Cię w zachwyt. • Pokaż innym jak wspaniałe są Twoje wspomnienia

  Wyjątkowe podróże, uroczystości związane z najważniejszymi wydarzeniami, a nawet codzienne chwile. Zasługują na coś więcej niż zakurzony karton pełen pogiętych fotografii albo zapomniany folder na twardym dysku, który tak łatwo może ulec uszkodzeniu. W drukujwspomnienia fotoksiążki ekskluzywne od początku do końca są ręcznie tworzone z miłością, aby nadać Twoim wspomnieniom wspaniały wygląd.

  Wierzymy, że w dzisiejszej cywilizacji „jednorazowego użytku” warto poświęcić czas na kolekcjonowanie chwil i pielęgnację wspomnień, na ich zachowanie w trwały i piękny sposób oraz dzielenie się wyjątkowymi momentami z najbliższymi. Jeśli podobnie jak my cieszysz się życiem i cenisz własne wspomnienia, chcesz je zachować w pięknej i trwałej oprawie wybierz najwyższą jakość i perfekcję ręcznego wykonania. Podaruj swoim wspomnieniom długie życie zachowując je w doskonałej fotoksiążce ekskluzywnej, w której przetrwają lata. Za każdym razem, kiedy weźmiesz ją do ręki wrócą do Ciebie jak żywe dziękując za ocalenie od zapomnienia.

  Pobierz Edytor Wspomnień i już dziś rozpocznij swoją wielką przygodę z naszymi fotoksiążkami ekskluzywnymi. Zmieniaj rozmiar i układ zdjęć, edytuj czcionki, dodawaj lub usuwaj ozdobniki i opowiadaj Waszą historię na kolejnych kartkach wyjątkowej fotoksiążki. Potrzebujesz pomocy lub doradztwa? Skontaktuj się z nami. Doradzimy w kwestiach projektowych, pomożemy przy wyborze najlepszego wariantu oprawy. Obrazy na Twoich zdjęciach odbiegają od tych zapamiętanych i wymagają korekty? Skorzystaj z opcji ręcznej korekty zdjęć – w rękach naszego kolegi Twoje wspomnienia odzyskają właściwe kolory.


  Bo życie to suma wspomnień tworzących w Twojej głowie obraz przeszłości.