Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Fotoksiążka jest SUPER!

AutorWiadomość
Agni
Fotograf domator
2011-09-07 17:02

Zamówione przeze mnie fotoksiążki przyszły dzisiaj. Jestem zachwycona. Oprawa, druk, papier - wszystko na wysokim poziomie. Realizacja zamówienia bardzo szybka, na czym szczególnie mi zależało. Z przyjemnością będę polecać Wasz program. Dziękuję i pozdrawiam.

Olgusia
Fotograf domator
2011-09-13 22:09

Zamówione przeze mnie fotoksiążki jak zwykle zrobiły furorę:-) Tym razem teściowa obdarowała swoich urodzinowych gości miłą "zdjęciową" pamiątką! Wysoka jakość wykonania sprawia, że to naprawdę miły prezent i wspaniała pamiątka! Dziękuję:-)

Olga

dorota_sm
Fotograf domator
2011-09-20 09:23

Ja też muszę przyznać że fotoksiążka wyszła fantastycznie. Babcia spłakała się już przy okładce :)

adsk
Fotograf domator
2011-09-22 19:35

Fotokalendarz - tak jak i rok wcześniej -wykonany perfekcyjnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niestety - tym razem pojawił się problem z przesyłką. Kalendarz zapakowany w karton z trudem wytrzymał działalność Poczty Polskiej. Zacny listonosz dołożył wielu starań, by kopertę z kalendarzem złożyć na pół, zaginając opakowanie w połowie, a następnie wcisnąć to do skrzynki na listy (tej nowej - euro), obcierając narożniki koperty. Karton opakowania jest na zagięciu aż złamany.
Na szczęście ślad po zagięciu nie jest zbyt mocny, nie widać jakby złamania i może zniknie po jakimś czasie "leżakowania" pod ciężarem. A ma to być prezent :-(
Nie wiem, czy cokolwiek dalby napis na kopercie "nie zaginać".
Przesyłka była polecona, lecz zgodnie z umową z pocztą, mogła być zostawiona w skrzynce. Ale żeby zaraz tak po chamsku i bezmyślnie zginać...

adsk

fotoprimo
Fotograf domator
2011-10-03 17:58

Z drukujwspomnienia.pl współpracuje już lata, cieszę się z ostatnich modyfikacji oferty. Fotoksiążka to najbardziej ekonomiczna i praktyczna forma prezentacji zdjęć. Jestem bardzo zadowolony z Biura Obsługi Klienta.

fotoprimo.pl

hatebre
Fotograf domator
2011-10-20 14:29

Foto książka prześliczna:) nawet nie wiedziałam, że aż taka duża:)
Oczywiście jakość super, przesyłka bezpiecznie zapakowana po prostu luxus:)
Dziękuje bardzo i myślę, że na jednym zamówieniu się nie skończy:) Pozdrawiam

Hatebre

mzrkwcz
Fotograf domator
2011-11-17 19:09

W poniedziałek dotarła do mnie moja pierwsza fotoksiążka. Wyszła naprawdę fajnie (choć trochę trzeba było nad nią posiedzieć) :) Jeśli chodzi o jakość - jest naprawdę super, druk pierwsza klasa :) Pani Magda z Biura Obsługi Klienta powinna dostać premię, albo co najmniej medal za cierpliwość i pomoc jakiej udziela m.in. mnie drogą mailową. ;) Program łatwy w obsłudze, warto zagłębić się w jego funkcje. Gorąco polecam!!!

irish

danakit
Fotograf domator
2012-05-27 20:43

Właśnie wysłałam zamówienie na swoją 17 książkę (nie liczę kalendarzy i kartek;). Okazje najróżniejsze - wspomnienia z wakacji, jubileusze, śluby itp. Obserwacje reakcji obdarowanych - bezcenne:) Ale dla mnie najważniejsza jest twórcza przygoda podczas pracy nad fotoksiążkami. Dziękuję za program i profesjonalną obsługę przez już ponad trzy lata. Pozdrawiam serdecznie

D.Kitowska