Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Nieostre zdjęcia

AutorWiadomość
crazycris
Fotograf domator
2011-10-03 20:29

Chciałbym zwrócić uwagę na pojawiający się problem z ostrością na zdjęciach wrzucanych do projektu fotoksiązki. Zdjęcia Na komputerze mam ostre i bardzo czytelne z dużą ilością szczegułów. W momencie przekadrowywania ujęcia do strony zdjęcie jest ostre ale już efekt finalny jest bardzo niesotry i mydlany. Wszystko się rozjeźdza. Jest jakiś sposób na to lub czy można to jakoś poprawić, bo zdjęcia wydrukowane pozostawiają dużo do życzenia niestety.

Pozdrawiam

crazy

Siliconmind
Pracownik
2011-10-04 09:49

To jest odpowiedź na posta napisanego przez crazycris

Podaj konkretny przykład zdjęcia z ostatnio zamawianego projektu (która strona i które zdjęcie) i prześlij jego oryginalną wersję do nas mailem. Sprawdzimy.

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't

crazycris
Fotograf domator
2011-10-04 12:50

Nie mam teraz takiej możliwości. Wczoraj składałem kolejną książkę i problem mam ten sam. Jak wróce do domu gdzie mam zdjęcia podeslę zdjęcie i powiem na której stronie sie ono znajduje w fotoksiążce.

crazy

Siliconmind
Pracownik
2011-10-04 14:56

To jest odpowiedź na posta napisanego przez crazycris

Na pewno w projekcie na ekranie monitora, zdjęcia mogą wyglądać gorzej niż w rzeczywistości. Ma to związek z tym, że Edytor Wspomnień wyświetla miniatury zdjęć a nie ich oryginalne wersje. Więcej na ten temat możesz przeczytać między innymi tutaj: http://drukujwspomnienia.pl/forum/fTid/73/0

Jeśli natomiast chodzi o kwestie związane z drukiem, to potrzebujemy konkretów, czyli tak jak pisałem: zdjęcie X w projekcie Y i do tego oryginalny plik, który został umieszczony w projekcie.

There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't