Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Wystąpił problem podczas nawiązywania połączenia!

AutorWiadomość
jacek iwaszkiewicz
Fotograf domator
2011-08-09 15:23

Po aktualizacji programu do wer.4 mam problem z wysłaniem gotowego projektu.Wysyłam  to z 2 różnych komputerów i problem jest cały czas.Po wyłączeniu i nawet po odinstalowaniu programów antywirusowych wraz z zaporami problem jest nadal.W ruterze też nie ma blokady.Systemy to win7 ultima 64bit i 32bit antywirus to total protection i avast,zapora systemowa również jest wyłączona.Ruter pirelli drg a125g.Wcześniej śmigało wszystko aż miło.Proszę o szybką pomoc.


Jacula-70

Siliconmind
Pracownik
2011-08-09 16:16

To jest odpowiedź na posta napisanego przez jacek iwaszkiewicz

Błąd "Wystąpił problem podczas nawiązywania połączenia" pojawia się jeśli program nie może przesłać danych na serwer FTP. Przyczyną może być serwer Proxy (jeśli jest w użytku proponowałbym ustawić połączenie z siecią bez serwera proxy) lub jakieś ograniczenia sieci do której jesteś podłączony (np. blokada połączeń FTP w trybie pasywnym). Ewentualnie firewall, ale to jak twierdzisz jest już sprawdzone.

Jeśli chodzi o ten element naszego programu, to nic nie zmieniło się od poprzedniej wersji - bardzo prawdopodobne więc, że nie dałoby się przesłać projektu również ze starej wersji programu.

Zawsze jest też alternatywna metoda na dostarczenie plików: http://drukujwspomnienia.pl/pomoc/alternatywne_metody_dostarczenia_projektu
Oczywiście nie trzeba wysyłać ich na płycie CD - można zrobić to przez internet.


There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't