Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Zmiana oprawy FotoKsiazki w zrobionym projekcie - jak ?

AutorWiadomość
robertd83
Fotograf domator
2011-06-14 20:46

Mam pytanie czysto techniczne :) Złożyłem fotoksiazke dla mlodych , podczas tworzenia projektu wybrałem ze ona ma być brązowa i z eko-skory , ale chciałbym teraz zmienić obicie zewnętrzne :) Czy idzie jakoś to zrobić tak aby nie układać fotografii od początku??

Pozdrawiam

PS.
Korzystając z okazji to chciałbym pogratulować punktualności w dostawach i mega dobrej jakości wykonania fotoksiazek :)

DHA

Stefan
Pracownik
2011-06-15 13:31

To jest odpowiedź na posta napisanego przez robertd83

podczas tworzenia projektu wybrałem ze ona ma być brązowa i z eko-skory
, ale chciałbym teraz zmienić obicie zewnętrzne :) Czy idzie jakoś to
zrobić tak aby nie układać fotografii od początku??

O ile nie chodzi o samą zmianę koloru wybranego materiału (zrobisz to w menu „Edycja” za pomocą opcji „Zmień kolor oprawy”), to dopóki nie wyjdzie nowa wersja Edytora Wspomnień (co nastąpi wkrótce - aktualnie przeprowadzamy ostatnie testy), masz dwie możliwości:

1. Samoobsługa:
Narzędzia i opcje -> Szablony użytkownika -> zapisz wybrane strony jako szablony. Wybierz wszystkie strony. Program utworzy po jednym pliku dla każdej strony.
Następnie utwórz nowy projekt w wybranym rodzaju oprawy i wczytaj do niego utworzone przed chwilą szablony. Program pozwoli ci zaznaczyć dowolną ilość plików na raz, więc wszystko powinno pójść szybko i sprawnie:
Narzędzia i opcje -> Szablony użytkownika -> wczytaj szablon z pliku

2. Zwal robotę na nas (tylko jeśli chodzi o zmianę eko-skróry na płótno lub odwrotnie):
Wyślij projekt taki jak jest teraz i złóż zamówienie (jeśli chcesz płacić z góry, nie zlecaj od razu płatności). Po złożeniu zamówienia zadzwoń, albo napisz do nas i poproś o korektę zamówienia i zmianę oprawy na taką jaką chcesz. Możemy to zrobić, ale tylko jeśli chcesz zmienić eko-skórę na płótno lub odwrotnie.

indygo
Szalony pstrykacz
2011-09-20 12:48

Jakby co, w aktualnej wersji Edytora Wspomnień nie ma już wyboru materiału do oprawy - teraz robi się to na stronie przy składaniu zamówienia. No ale mimo wszystko miło by było, gdyby można było jednym kliknięciem zmienić np. płótno na foto oprawę :)

Dr H.J.Jr