Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Ponowne zamówienie tej samej FOTOKSIĄŻKI...

AutorWiadomość
Dadus
Fotograf domator
2010-02-18 11:32

Zrealizowałem nową fotoksiązkę,(jestem zadowolony) a teraz mam kilka pytań:-
1. Jak mam postąpić, aby ponowić zamówienie tego samego projektu, który już u Was       jest? Chodzi o wykonanie dodatkowych egzemplarzy..
2. Czy realizujac np. 2 dodatkowe egzemplaże tego samego projektu, otrzymam podwójną ilosc Fp. ?
3. Czy chcąc np. zmienić jakąś stronę w wysłanym juz projekcie muszę powtórnie przesłać do Panstwa zmodyfikowany projekt, czy też jest jakaś opcja, aby wysłać tylko zmienione strony?
4. Jak postąpić, aby np. przesyłka "poszła" do innego Adresata, a nie na mój zapisany u Was adres..?

Dadus

Stefan
Pracownik
2010-02-18 11:44

To jest odpowiedź na posta napisanego przez Dadus

1. Jak mam postąpić, aby ponowić zamówienie tego
samego projektu, który już u Was jest? Chodzi o wykonanie
dodatkowych egzemplarzy..

Projekt przez 60 dni będzie widoczny na Twoim koncie. W tym czasie możesz zamawiać go dowolną ilość razy. Potem projekt przenoszony jest do archiwum i wtedy ewentualny dodruk trzeba już ustalać z Biurem Obsługi Klienta.

2. Czy realizujac np. 2 dodatkowe egzemplaże tego samego
projektu, otrzymam podwójną ilosc Fp. ?

Dokładnie tak.

3. Czy chcąc np. zmienić jakąś stronę w wysłanym
juz projekcie muszę powtórnie przesłać do Panstwa zmodyfikowany
projekt, czy też jest jakaś opcja, aby wysłać tylko zmienione strony?

Projekt znajdujący się u nas jest zapisany w postaci uniemożliwiającej edycję. Dlatego wszelkie zmiany musisz nanieść na swoim komputerze i przesłać poprawiony projekt w całości.

4. Jak postąpić, aby np. przesyłka "poszła" do innego
Adresata, a nie na mój zapisany u Was adres..?

Wystarczy przy składaniu zamówienia wpisać nowy adres. Każdy podany w ten sposób adres automatycznie zapisuje się na Twoim koncie. Jeśli następnym razem będziesz chciał wysłać zamówienie na adres, który podawałeś już wcześniej, to wystarczy wybrać go z listy zapisanych adresów.

Adresy możesz dodawać, usuwać i modyfikować na tej stronie: http://drukujwspomnienia.pl/addresses (oczywiście po zalogowaniu)

Krzysztof FF
Fotograf domator
2011-02-07 10:14

To jest odpowiedź na posta napisanego przez Stefan

Projekt przez 60 dni będzie widoczny na Twoim koncie. W tym czasie
możesz zamawiać go dowolną ilość razy. Potem projekt przenoszony jest
do archiwum i wtedy ewentualny dodruk trzeba już ustalać z Biurem
Obsługi Klienta.

> 2. Czy realizujac np. 2 dodatkowe egzemplaże tego
samego
> projektu, otrzymam podwójną ilosc Fp. ?
Dokładnie tak.

Czy jeżeli zamawiam ten sam album drugi raz (w ciągu 60 dni), to mogę skorzystać przy drugim zamówieniu z FP uzyskanych z pierwszego zamówienia?

Czy jeżeli od razu zamawiam ten sam album w dwóch egzemplarzach, mogę skorzystać od razu z równoważnej promocji? Tak by było prościej. FP z pierwszego dyskontują się na drugim, FP z drugiego są do wykorzystania przy następnym zamówieniu.

ania
Fotograf domator
2011-02-07 11:13

To jest odpowiedź na posta napisanego przez Krzysztof FF

1. TAK
2. NIE