Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Nie dostałeś odpowiedzi z Centrum Pomocy?

AutorWiadomość
Siliconmind
Pracownik
2008-06-09 13:57

No właśnie, jak w temacie - czyli Czemu nie dostałem odpowiedzi z Centrum Pomocy?

Dostajemy masy najróżniejszych maili i na wszystkie odpowiadamy... jeśli tylko to jest możliwe! Czasami jednak, choćbyśmy chcieli i stawali na głowie nie możemy wam odpowiedzieć. Dlaczego? Z banalnie prostego powodu - ponieważ czy to przy rejestracji w naszym serwisie, czy to pisząc w formularzu kontaktowym błędnie wpisujecie swój adres e-mail! Niektóre literówki jesteśmy w stanie wyłapać, np. gdy ktoś napisze inertia.pl zamiast interia.pl. Czasami jednak zdarza się, że nasze odpowiedzi do nas wracają, z komunikatem w stylu:

Remote host said: 554 delivery error: dd This user doesn't have a yahoo.ie account ([email protected])

czyli po prostu, osoba do nas pisząca podała błędnie swój adres e-mail. niestety nie jesteśmy w stanie w żadne sposób zgadnąć, jaki powinien być poprawny adres, tym bardziej, gdy autor nie podpisał się, a zostawił jedynie krótką notkę w stylu:

Witam.Mam nieaktywne okna na pasku z narzedziami...i nie moge nawet zaczac wrrrr.Poza tym nie dostalam maila z linkiem o rejestracj od Was.

Na prawdę, bardzo chętnie byśmy pomogli i odpowiedzieli, tylko zwyczajnie w świecie nie mamy jak! Tego typu sytuacje zdarzają się regularnie i jesteśmy wtedy kompletnie bezsilni. Dlatego bardzo proszę, sprawdzajcie 3 razy swój adres e-mail zanim wyślecie formularz rejestracyjny lub kontaktowy.

Nasze Centrum Pomocy robi co może i odpowiada na każde wasze zapytanie. Jeśli więc nie dostaliście odpowiedzi, oznacza to najprawdopodobniej, że podaliście błędne dane kontaktowe, lub, co też czasem się zdarza, że nasza odpowiedź wylądowała w folderze z niechcianą pocztą (spamem).


There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't

odkurzacz
Szalony pstrykacz
2008-06-28 01:48

To jest odpowiedź na posta napisanego przez Siliconmind

nie no, śmiech na sali :D żeby własnego adresu e-mail nie umieć podać. i to dwa razy z rzędu :/