Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.
 • Kurier DPD
  1 dzień roboczy
 • Paczkomat InPost
  Zazwyczaj 1 do 3 dni roboczych

  (numer wybranego paczkomatu prześlij nam mailem wraz z numerem swojego zamówienia)

 

 • Przesyłki krajowe

  Sposób dostawy Wartość zamówienia Płatność z góry Pobranie
  Kurier DPD bez ograniczeń 20,00 zł 25,00 zł
  Paczkomat do 400,00 zł 13,00 zł

  Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

  W przypadku przesyłek kurierskich istnieje możliwość dostawy w sobotę za dodatkową dopłatą w wysokości 30,00 zł. Dostawa w sobotę jest dostępna tylko w niektórych miastach.

  Maksymalna wartość zamówienia przy płatności za pobraniem to 2.000,00 zł. Dla zamówień powyżej tej kwoty wymagamy płatności z góry.

  Przesyłki zagraniczne

  Oferujemy wysyłkę do większości krajów na świecie. Koszty przesyłki są kalkulowane indywidualnie w zależności od ilości i rodzaju zamawianych produktów, kraju docelowego oraz rodzaju przesyłki. Szczegółowych informacji na temat przesyłek międzynarodowych udziela Biuro Obsługi Klienta.

 • Informacje dodatkowe

  UWAGA! Pamiętaj, że masz prawo obejrzeć zewnętrzny stan paczki w obecności kuriera.

  Jeśli przy odbiorze paczki zauważysz, że jest ona uszkodzona, prosimy o spisanie protokołu szkody w obecności kuriera lub umieszczenie informacji o tym fakcie na liście przewozowym. Spisanie protokołu szkody może znacząco ułatwić proces reklamacyjny.

  Co zrobić, gdy opóźnia się przesyłka kurierska?

  Sprawdź, co dzieję z przesyłką na stronie internetowej DPD. W przypadku problemów, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą DPD w celu ustalenia terminu i miejsca odbioru przesyłki (infolinia 801 400 373 lub 22 577-55-55).

  Co zrobić, gdy opóźnia się dostawa do paczkomatu?

  Sprawdź, co dzieje się z przesyłką na stronie internetowej InPost. W przypadku problemów z przesyłką, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą InPost (infolinia 801 400 100 lub 722 444 000).