Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Czas realizacji: 4 dni robocze

 • Wiemy jak ważny jest czas realizacji zamówienia. Każdy chciałby zobaczyć efekt swojej pracy i swoje zdjęcia jak najszybciej. Z tego powodu zobowiązujemy się wykonać każde zlecenie detaliczne w maksymalnie 4 dni robocze. Czas dostawy oraz czas oczekiwania na wpłatę w przypadku zamówień płatnych z góry, nie jest wliczany do czasu realizacji zamówienia.

  Kiedy moje zlecenie trafi do realizacji?

  Każdego dnia roboczego zamówienia, które o 8:00 rano mają status gotowe do realizacji, trafiają do realizacji.

  Kiedy moje zamówienie otrzyma status gotowe do realizacji?

  Po poprawnym przesłaniu plików i opłaceniu zlecenia (nie dotyczy płatności przy odbiorze). W przypadku zwykłego przelewu przekazanie płatności może w skrajnych przypadkach trwać nawet kilka dni, szczególnie w przypadku wpłat na poczcie. Zlecając zwykły przelew w banku należy liczyć się z opóźnieniem wynikającym ze sposobu księgowania przelewów przez banki. Większość przelewów zleconych po godzinie 14:30 księgowana jest dopiero następnego dnia roboczego o godzinie 10:00 rano. Nie dotyczy to szybkich płatności elektronicznych takich jak mTransfer, które księgowane są na naszym koncie w ciągu kilku minut.

  Potrzebuję fotoksiążkę na piątek – kiedy muszę złożyć zamówienie?

  Aby otrzymać przesyłkę w piątek, zamówienie musi być złożone i opłacone (tj. pieniądze muszą znaleźć się na naszym koncie) najpóźniej w poniedziałek do godziny 6:00 rano. Pamiętaj, że jedyną formą dostawy gwarantującą doręczenie na czas, jest przesyłka kurierska.

 • JAK TO DZIAŁA - EKSPRESOWA REALIZCJA
 • Ekspresowa realizacja

  Dla fotoksiążek ekskluzywnych oferujemy ekspresową realizację w 2 dni robocze. Dopłata za ekspres wynosi 50% wartości zamówienia, nie mniej niż 50,00 zł. Jeśli z naszej winy nie wywiążemy się z dwudniowego terminu realizacji masz prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia i cała zapłacona kwota zostanie zwrócona.