Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

O nas

Serwis drukujwspomnienia.pl jest prowadzony przez
PARTNER s.c.
ul. Jeleniogórska 12, 87-100 Toruń
NIP: 8792353504, REGON: 871664808

Serwis drukujwspomnienia.pl powstał w celu zapewnienia prostego sposobu na uporządkowanie i przedstawienie zdjęć w profesjonalny i trwały sposób. Skupiając się na produkcji fotoksiążek oferujemy korzyści, których nie są w stanie zapewnić zwykłe odbitki. Nasza linia produktów ekskluzywnych charakteryzuje się dbałością o każdy szczegół i wysoką trwałością potwierdzoną przez unikalną w skali kraju, dożywotnią gwarancję.

Jako jedyni w Polsce w pełni kontrolujemy proces przygotowania produktu, od powstania projektu do jego druku i oprawy. Jest to możliwe dzięki autorskiemu programowi do tworzenia fotoksiążek i foto kalendarzy, oraz wykorzystaniu najnowszych technologii druku cyfrowego oraz własnej introligatorni. Stworzony przez nas program Edytor wspomnień podlega ciągłemu rozwojowi w oparciu o sugestie i potrzeby płynące od jego użytkowników. Oni są najważniejsi i to ich zdanie motywuje nas do pracy.

Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w zakresie usług druku cyfrowego, sięgającym lat dziewięćdziesiątych, a więc początków tej technologii w Polsce. Wiemy jak wykorzystać wszystkie jej silne strony oraz niwelować słabe. Za najwyższą jakość oprawy odpowiada nasza introligatornia z doświadczonym personelem, której historia sięga 1950 roku. Pozwala nam to z pełną odpowiedzialnością oferować produkty najwyższej jakości w trwałej i estetycznej oprawie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepsze technologie zdadzą się na nic bez odpowiedniej obsługi. Dlatego też stawiamy na jak najlepszy kontakt z klientem na każdym kroku. Ponadto nasz system obsługi zapewnia szczegółowe informacje na temat realizacji zamówienia, dzięki czemu klient zawsze wie jak postępują prace i kiedy jego zamówienie zostanie wysłane.

Naszą pracę traktujemy bardzo poważnie, co potwierdzają poniższe dane:

  • Ponad 99% wszystkich opinii nadesłanych przez klientów jest pozytywnych.
  • Poczynając od 2006 roku reklamacje zdarzają się nam rzadziej niż w jednym zamówieniu na 300 (stanowią zaledwie 0,31% zamówień). Dotyczy to wszystkich reklamacji, również tych związanych z transportem jak np. zagubienie przesyłki przez Pocztę Polską czy uszkodzenie paczki przez kuriera.
  • W rankingu PC Format z 2009 roku zajęliśmy drugie miejsce z wynikiem bardzo dobry, zdobywając zaledwie 0,27 punktu mniej niż zwycięzca, co motywuje nas do jeszcze większej staranności przy wykonywaniu naszej pracy.
  • W teście magazynu Zoom z 2009 roku, w kategorii dynamika obrazu otrzymaliśmy maksymalną liczbę punktów.
  • W czerwcu 2009 roku redaktorzy Wielkiej Księgi Testów magazynu Digital Foto Video przyznali nam wyróżnienie Redakcja poleca. Było to jedyne wyróżnienie w branży fotoksiążek przyznane w tym roku.
  • Do końca 2009 roku zaufało nam ponad 100 fotografów z całego kraju, którzy docenili wysoką jakość naszych usług i oferują produkty drukujwspomnienia.pl swoim klientom.

 

drukujwspomnienia.pl - lepszy sposób na zdjęcia