Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Zmiana w harmonogramie wysyłek

W dniach od 15 do 19 sierpnia Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne.W związku z tym zmianie ulegnie również harmonogram wysyłek zamówień:

 • zamówienia złożone między 11 a 13 sierpnia (do godziny 6 rano) wysłane zostaną 21 sierpnia;
 • zamówienia złożone między 13 sierpnia (po 6 rano) a 14 sierpnia (do 6 rano) wysłane zostaną 22 sierpnia;
 • zamówienia złożone między 14 sierpnia (po 6 rano) a 20 sierpnia (do 6 rano) wysłane zostaną 23 sierpnia.


 • W tych dniach nie będzie również dostępna opcja ekspresowej realizacji. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

  Pomocy! Jestem tu pierwszy raz!

  Jesteś u nas pierwszy raz? Koniecznie zajrzyj na stronę przygotowaną specjalnie dla nowych użytkowników. Znajdziesz tam wszystkie najważniejsze informacje na temat naszych usług, sposobu składania zamówienia i innych istotnych rzeczy.


  Edytor Wspomnień

  Chcesz przygotować projekt, ale obsługa Edytora Wspomnień sprawia Ci trudności? Zajrzyj w cztery najważniejsze miejsca, w których znajdziesz sporo informacji na temat naszego programu. Najprawdopodobniej rozwiązanie Twojego problemu znajduje się właśnie tam i jest dostępne na wyciągnięcie ręki:

  1. Samouczki pokazujące w przystępny sposób najważniejsze funkcje naszego programu.
  2. Dział najczęściej zadawanych pytań (FAQ)
  3. Forum gdzie możesz spotkać innych naszych klientów i znaleźć rozwiązania wielu, nawet bardzo nietypowych problemów.

  Jak złożyć zamówienie?

  Przygotowałeś projekt, chcesz złożyć zamówienie ale masz jakieś wątpliwości? Zajrzyj na stronę opisującą cały proces składania zamówienia, krok po kroku, wraz z ilustracjami. Korzystając z tych informacji nie sposób się pomylić. Ponadto w dziale najczęściej zadawanych pytań (FAQ) znajdziesz sporo dodatkowych informacji na temat płatności, terminów i innych istotnych rzeczy.


  Ceny i rabaty

  Ceny wszystkich naszych fotoksiążek i usług dodatkowych znajdziesz na stronach oferty. Cennik kalendarzy znajduje się na osobnej stronie. Przy każdym z produktów podajemy szczegółowy cennik, uwzględniający formaty i ilość stron. Dodatkowo przygotowaliśmy specjalną rubrykę ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi cen przesyłki oraz czasu realizacji.

  Jeśli szukasz informacji o rabatach, koniecznie zajrzyj na stronę o FotoPunktach - to nasza wirtualna waluta uprawniająca do zniżek. Dowiedz się jak zbierać i używać punkty rabatowe.


  100% satysfakcji

  Łatwo obiecywać gruszki na wierzbie, my jednak jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszych fotoksiążek ekskluzywnych. Jeśli nasza fotoksiążka ekskluzywna nie spełni Twoich oczekiwań, to zrobimy wszystko abyś była zadowolona. Jeśli mimo wszystko nam się nie uda – zwrócimy Ci pieniądze.


  Kontakt

  Jeżeli informacje podane na naszej stronie są dla Ciebie niewystarczające lub masz nietypowe pytania dotyczące naszej oferty – zapraszamy do kontaktu. Adres e-mail i numer telefonu znajdziesz na stronie z informacjami o Biurze Obsługi Klienta.


  Regulamin

  Stawiamy na jasne reguły! Przeczytaj nasz regulamin, który powstał by współpraca z nami odbywała się bez ryzyka i przykrych niespodzianek. Pamiętaj, że my również mamy obowiązek przestrzegać spisanych tam zasad.