Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Zmiana w harmonogramie wysyłek

W dniach od 15 do 19 sierpnia Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne.W związku z tym zmianie ulegnie również harmonogram wysyłek zamówień:

 • zamówienia złożone między 11 a 13 sierpnia (do godziny 6 rano) wysłane zostaną 21 sierpnia;
 • zamówienia złożone między 13 sierpnia (po 6 rano) a 14 sierpnia (do 6 rano) wysłane zostaną 22 sierpnia;
 • zamówienia złożone między 14 sierpnia (po 6 rano) a 20 sierpnia (do 6 rano) wysłane zostaną 23 sierpnia.


 • W tych dniach nie będzie również dostępna opcja ekspresowej realizacji. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

  UWAGA! Ważna informacja dla użytkowników systemu Windows 8. Przeczytaj

  Edytor wspomnień to nasz autorski i bezpłatny program do projektowania fotoksiążki. Rozwijany na bieżąco tak by jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów. Program jest prosty w obsłudze i jednocześnie zapewnia dużą swobodę tworzenie bardziej wymagającym użytkownikom.

  Aby zainstalować Edytor Wspomnień, zapisz powyższy plik na dysku a następnie uruchom. Prosty instalator przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki niezbędne do zainstalowania i uruchomienia programu.

  Dokładamy wszelkich starań by zapewnić naszym klientom komfort oraz bezpieczeństwo pracy. W tym celu regularnie sprawdzamy udostępniane przez nas pliki aktualnym oprogramowaniem antywirusowym.

  • Logo Microsoft Windows 8

   Jeśli używasz systemu Windows 8, to mimo, że środowisko .NET Framework 2.0 stanowi jego część, jest ono domyślnie wyłączone. Aby je włączyć, wystarczy kilka kliknięć oraz połączenie z internetem. W tym celu należy:

   1. Wejść do Panelu Sterowania
   2. Kliknąć w Programy i funkcje
   3. Po lewej stronie okna kliknąć w Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows
   4. Na liście znaleźć i zaznaczyć .NET Framework 3.5 (zawiera .NET 2.0 i 3.0)
   5. Zatwierdzić przyciskiem OK
  • Logo Microsoft Windows Vista Logo Microsoft Windows 7

   W komputerach z systemami Windows Vista i Seven, pakiet Microsoft .NET Framework 2.0 jest już domyślnie zainstalowany i nie ma potrzeby instalować go ponownie.

   Logo Microsoft Windows XP

   W starszych wersjach systemu Windows XP pakiet ten można zainstalować korzystając z usługi Windows Update Microsoftu lub pobierając odpowiedni plik bezpośrednio ze strony www.microsoft.com.


  Najlepsza jakość! pobierz.pl poleca! Dobry wybór!programosy.pl

  Program Edytor Wspomnień został przetestowany przez redakcję portalu polskiprogram.pl i nadano mu Certyfikat Bezpieczeństwa Programowego „Dobry Wybór”.

  Program Edytor Wspomnień poleca serwis programosy.pl.


  Wymagania

  Procesor Pentium 4 lub nowszy | 512MB pamięci RAM - do pracy z dużymi ilościami zdjęć wysokiej jakości zdecydowanie zalecamy 2GB RAM | 80MB miejsca na dysku twardym do zainstalowania programu i około 120MB na dodatkowe tła i ozdobniki pobierane automatycznie przez Edytor Wspomnień. | System Microsoft Windows XP (lub nowszy) | Zainstalowany na komputerze pakiet Microsoft .NET Framework 2.0