Ta strona najlepiej prezentuje się na ekranie o szerokości 1200 pikseli lub większym.

Nowy temat graficzny: Deco brąz

Specjalnie z okazji zbliżającej się promocji udostępniliśmy nowy temat graficzny do wykorzystania przy projektowaniu fotoksiążek i foto kalendarzy. Oto pierwszy temat graficzny w kategorii uniwersalnych: „Deco brąz”. Idealnie nadaje się na prezent!

Tematy graficzne to zestawy klocków, z których możecie zbudować swój własny projekt. Nie musicie z nich korzystać, ale jeśli potrzebujecie inspiracji lub nie macie czasu to gotowe szablony stron ułatwią wam pracę. Każdy element takiego szablonu można dowolnie przesuwać, obracać i zmieniać jego rozmiar. Wszystko po to, żeby to szablon dostosował się do waszych zdjęć a nie odwrotnie!

Jak skorzystać z gotowego tematu graficznego? To bardzo proste! Pobierz najnowszą wersję Edytora Wspomnień, zainstaluj go i uruchom. Wybierz produkt i format, który cię interesuje – polecamy fotoksiążki ekskluzywne z dożywotnią gwarancją na oprawę! Gdy się zdecydujesz pojawi się okno wyboru tematu graficznego.

 

Wszystkie tematy graficzne są udostępniane bezpłatnie. Możesz przejrzeć przykładowy projekt klikając w duży obrazek po środku. Gdy wybierzesz już temat graficzny, program sam wypełni Twój projekt przykładowymi szablonami stron – Tobie pozostanie tylko dodać zdjęcia. A jeśli zajdzie taka potrzeba, każdy szablon możesz dowolnie modyfikować!